Oglasi za posao

Recepcioner (m/ž)

Budva, Crna Gora 28. mart 2024.

Infinity Hotel & More

Budva
Opening 2024

Opis poslova:
  • Dočekivanje gostiju, proces prijave i registracije, vođenje evidencije gostiju,
  • Pružanje informacija o hotelskim sadržajima i orjentacija gostiju u hotelu,
  • Odlična komunikacija sa gostima i zaposlenima u svim sektorima hotela,
  • Vodi računa o fakturisanju i naplati hotelskih usluga,
  • Stara se da smještaj gostiju i pružanje usluga budu na visini koja odgovara ugledu i rangu hotela i određenim standardima,
  • Vrši prodaju hotelskih usluga u domenu svog ovlašćenja,
  • Primanje i rješavanje zahtjeva i žalbi gostiju,
  • Rad po procedurama i standardima hotela,
  • Maksimalna posvećenost gostima i orijentisanost na njihove potrebe,
  • Promovisanje hotelskih sadržaja i usluga.
Uslovi:
  • Stručna sprema VSS ugostiteljskog smjera,
  • Radno iskustvo: najmanje 1 godina rada na poslovima recepcionera,
  • Ljubaznost, komunikativnost, spremnost na saradnju,
  • Odgovornost i samostalnost u radu,
  • Snalažljivost, preduzimljivost i izražene organizacione sposobnosti.
Nudimo:
  • Stalni i sezonski posao, uz karijerni razvoj i napredovanje,
  • Ugodna i dinamična radna atmosfera uz familijarni pristup, podršku i vođstvo našeg menadžmenta,
  • Konkurentna zarada,
  • Timski rad,
  • Obezbijeđeni dnevni obroci i smještaj, a za ljude iz okoline naknada za prevoz.
Svi zainteresovani kandidati CV mogu poslati na mail: info@infinityhotel.me