Oglasi za posao

Konobar / Šanker (m/ž)

Budva, Crna Gora 28. mart 2024.

Infinity Hotel & More

Budva
Opening 2024
Opis poslova:
  • Pripremanje i posluživanje pića i hrane, priprema toplih i hladnih napitaka,
  • Prijem porudžbina od gostiju,
  • Naručivanje i skladištenje pića,
  • Prijem i provjera pića i otpremnice od dobavljača,
  • Izvršavanje pripremnih i finalnih radova u servisu,
  • Održavanje higijene šanka,
  • Odgovornost za stanje novca u kasi u toku radnog vremena.
Uslovi:
  • SSS – konobar,
  • Minimum 1 godina iskustva na poziciji konobara,
  • Odgovornost i ozbiljnost, inicijativa u izvršavanju zadataka,
  • Timski orjentisan, odgovoran i vrijedan,
  • Posvećenost i spremnost za dodatno zalaganje i napredovanje.
Nudimo:
  • Stalni i sezonski posao, uz karijerni razvoj i napredovanje,
  • Ugodna i dinamična radna atmosfera uz familijarni pristup, podršku i vođstvo našeg menadžmenta,
  • Konkurentna zarada,
  • Timski rad,
  • Obezbijeđeni dnevni obroci i smještaj, a za ljude iz okoline naknada za prevoz.
Svi zainteresovani kandidati CV mogu poslati na mail: info@infinityhotel.me