Oglasi za posao

Radnik u vešeraju (m/ž)

Budva, Crna Gora 28. mart 2024.

Infinity Hotel & More

Budva
Opening 2024
Opis posla:
  • Pranje, peglanje i sušenje posteljine i veša, restoranskog i htelskog kao i gostinjskog,
  • Detaljno poznavanje procedura prijema, čuvanja i povrata primljenog veša za pranje,
  • Održavanje higijene vešeraja,
  • Pomoć pri kooridanciji sa sobaricama prilikom sređivanja smještajnih kapaciteta,
  • Vođenje uredne evidencije o potršnji materijala u vešeraju,
  • Sortiranje veša prilikom pranja.
Uslovi:
  • Iskustvo na istoj poziciji minimum godinu dana,
  • Timski orjentisan,
  • Posvećenost i spremnost za dodatno zalaganje i napredovanje.
Nudimo:
  • Stalni i sezonski posao, uz karijerni razvoj i napredovanje,
  • Ugodna i dinamična radna atmosfera uz familijarni pristup, podršku i vođstvo našeg menadžmenta,
  • Konkurentna zarada,
  • Timski rad,
  • Obezbijeđeni dnevni obroci i smještaj, a za ljude iz okoline naknada za prevoz.
Svi zainteresovani kandidati CV mogu poslati na mail: info@infinityhotel.me