Oglasi za posao

Agent prodaje rezervacija (m/ž)

Herceg-Novi, Crna Gora 31. mart 2024.

Hotel TALIA 4*

HRC DOO Nikšić traži pojačanje za svoj tim i raspisuje oglas za sljedeće pozicije:
Mjesto rada: Hotel TALIA 4*, Ul. 29.decembra br. 2, 85 347 Igalo, Herceg Novi

Sektor: Administracija / Prodaja

Opis poslova:
  • Zaposleni je u obavezi da svakodnevno tokom svog radnog vremena odgovara na telefonske pozive i prati e-mail nalog i odgovara na sve zahtjeve pristigle ovim putem (šalje zvanične potvrde rezervacija i predračune, evidentira izmjene postojećih rezervacija)
  • Unosi rezervacije u hotelski sistem i obezbjeđuje pisanu prepisku za svaku rezervaciju pristiglu putem email-a, telefonskim putem ili preko nekog od online sistema sa kojima hotel sarađuje
  • Ažurira postojeće rezervacije, u skladu sa naknadnim zahtjevima nastalim putem e-mail-a ili telefonskim putem, uz obezbjeđenje odgovarajuće napomene u rezervaciji kolegama sa recepcije koje će primiti gosta i pratiti njegov boravak
  • Komunicira sa kolegama iz odjeljenja prodaje u cilju obezbjeđenja potrebnih informacija za unos grupne rezervacije u hotelski sistem, kao i konsultacije oko formiranja ponude u skladu sa pristiglim zahtjevima za individualnim rezervacijama za određene kompanije
Uslovi:
  • Stručna sprema VSS
  • Radno iskustvo: najmanje 1 godina rada na sličnim poslovima
  • Fleksibilnost, spremnost za timski rad, dobra komunikacija
Postanite i vi dio našeg tima!
Prijave slati na e-mail: finansije@enigmacompany.me
Za sve dodatne informacije možete nas kontaktirati putem telefona 068 843 120 od 10.00 do 16.00 sati.
*Samo kandidati koji budu ušli u uži izbor, biće kontaktirani.*

Enigma Company d.o.o.

Poslovi iz iste kategorije

  Magacioner (m/ž)

  Vozač/Dostavljač

  Magacioner