Oglasi za posao

Više izvršilaca (m/ž)

Budva, Crna Gora 06. april 2024.

Garden Cafe

Restoran Garden Café u Budvi traži više izvršilaca i to na pozicijama:

Kuvar (m/ž)

Opis posla:
  • Samostalno pripremanje svih vrsta jela iz menia;
  • Učestvovanje u pripremi i obradi namirnica potrebnih za određeno jelo;
  • Pridržavanje normativa i briga o racionalnoj upotrebi materijala;
  • Odabir i briga o kvalitetu namirnica;
  • Vodi brigu o higijeni kuhinje;
  • Serviranje i dekorisanje jela;
  • Obavlja i druge poslove po nalogu Šefa kuhinje.
Uslovi:
  • 1 godina radnog iskustva na istom poslu;
  • IV stepen ugostiteljskog smjera / kuvar ili pretkvalifikacija za kuvara.
Nudimo:
  • Atraktivna primanja i mogućnost stalnog zaposlenja;
  • Priliku za napredovanje;
  • Obezbijeđen smještaj;
  • Obezbijeđen obrok;
  • Mogućnost rada preko cijele godine.

Pomoćni kuvar (m/ž):

Uslovi:
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.
Kratak opis posla:
  • Prijem i skladištenje namirnica;
  • Pomoć kuvaru u pripremi jela;
  • Briga o higijeni kuhinje;
  • Vrši druge poslove po nalogu neposredno nadređenog.
Nudimo:

Svi zainteresovani kandidati CV mogu poslati na mail: rvadjon@gmail.com
Kontakt telefon: +382 67 351 155

Garden Cafe