Oglasi za posao

Trgovac u sektoru prodaje muzičkih instrumenata

Podgorica, Crna Gora 09. april 2024.

Euro-Unit d.o.o.

Euro-Unit d.o.o. raspisuje oglas za:

TRGOVCA (M/Ž) u sektoru prodaje muzičkih instrumenata

Naš maloprodajni tim traži pojačanje, pa ukoliko ste komunikativni, ljubazni, odgovorni i možda svirate neki instrument, naš tim čeka baš vas. Sa preko 17. godina uspješnog poslovanja i liderskom pozicijom u industriji, svi zainteresovani imaju mogućnost razvoja jedinstvenog karijernog puta.

Opis posla:
  • Prodaja muzičkih instrumenata i audio opreme, te savjetovanje kupaca u odabiru iste
  • Prijem i izlaganje proizvoda, praćenje zaliha proizvoda
  • Briga o komunikaciji i odnosu sa kupcima
  • Rad u smjenama
Uslovi:
  • Minimalno SSS
  • Poznavanje rada na računaru
  • Znanje engleskog jezika
  • Ljubaznost, odgovornost, urednost i spremnost za timski rad
  • Poželjno poznavanje sviranja nekog od muzičkih instrumenata
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
Nudimo:
  • Redovnu fiksnu i varijabilnu mjesečnu zaradu sa mogućnošću rasta plate uz postignute rezultate
  • Početna zarada 650€ do 850€, zavisno od prethodnog iskustva i poznavanja industrije
  • Rad u timu i prijatnu, muzikom obojanu, radnu atmosferu
  • Mogućnost za usavršavanje i dalje napredovanje unutar kompanije
  • Dugoročno zaposlenje, jer ne tražimo ništa kratkoročno
Biografiju sa fotografijom možete poslati na n.dulovic@euro-unit.me
Na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji uđu u uži izbor.