Oglasi za posao

Bell boy (m/ž)

Ulcinj, Crna Gora 25. april 2024.

Azul Beach Resort Montenegro by Karisma

Međunarodno poznata grupacija hotela Karisma Hotels & Resorts u okviru brenda Azul Beach Resort Montenegro by Karisma, ultra all-Inclusive kompleksa hotela nove generacije u Crnoj Gori, smješten na jedinstvenoj Velikoj plaži u Ulcinju, na južnoj obali Crne Gore, najdužoj pješčanoj plaži na Jadranu, oglašava poziciju:

Pozicija: Bell Boy

OPIS POSLOVA:
  • Nošenje čiste, kompletne uniforme prema Azul Beach Resort Montenegro standardima;
  • Učestvovanje u dnevnim koordinacijama;
  • Nadgleda ulaz u hotel i kompleks hotela;
  • Dočekuje goste i daje im tražene informacije i upućuje prema recepciji;
  • Nadgleda i kontroliše promet vlastitih i dostavnih vozila ispred glavnog ulaza u hotel;
  • Preuzima prtljag od gostiju;
  • Nadgleda unutrašnji i spoljašnji prostor hotela, uočava i otklanja eventualne opasnosti po imovinu i ljude;
  • Obavlja i druge poslove po nalogu menadžera recepcije.
USLOVI:
  • Rad u kancelariji u kombinaciji sa terenskim radom;
  • Organizacijske sposobnosti, koordinacije i kontrole dodjeljenih poslova;
  • Poznavanje 1 stranog jezika;
  • Rad na računaru (Microsoft Office).
BENEFITI:
  • Radna dozvola
  • Smještaj
  • Hrana
  • Prevoz
Ukoliko želite da budete dio našeg uspješnog tima prijavu sa radnom
biografijom možete poslati na e-mail
adresu: posao@karismaadriatic.com ili pozivom na brojeve:
+382 69 376 191 i +382 69 364 508