Oglasi za posao

Operater, Tivat

Tivat, Crna Gora 05. maj 2016.

Meridian kladionice

Operater na uplatnom mjestu u kladionici Meridian u Tivtu
Seljanovo bb.

Zaduženja:
  • Kucanje tiketa na sportsko klađenje;
  • Odgovorno ophođenje prema finansijama Poslodavca i transakcijama novca na uplatnom mjestu;
  • Odgovorno održavanje tehničke opreme na uplatnom mjestu;
  • Odgovorno održavanje inventara na uplatnom mjestu;
  • Prijem i razduženje smjene;
  • Stalno informisanje igrača - korisnika usluga;
  • Održavanje korektnih i srdačnih odnosa sa igračima;
  • Održavanje discipline i pristojan izgled operatera.
​Uslovi:
  • Min. III stepen stručne spreme;
  • Izmedju 20 i 36 godina starosti;
  • Kandidat ne smije biti krivično gonjen ili osuđivan;
  • Prednost imaju kandidati koji imaju osnovno poznavanje rada na računaru i koji prate sportska dešavanja;
  • Radno iskustvo na sličnim ili istim poslovima NIJE potrebno;
  • Primamo i STRANCE i crnogorske državljane;
  • Puno radno vrijeme;
  • Rad u II smjene.

Napomena: Posao nije sezonski i shodno tome, smještaj nije obezbijeđen.