Oglasi za posao

Operater u bolničkom call centru

Podgorica, Crna Gora 24. februar 2017.

HR Partners

Tražimo ljubaznu osobu, sa izraženim komunikacionim sposobnostima, koja preferira rad sa ljudima. Jedna od većih i poznatijih privatnih medicinskih ustanova u Crnoj Gori proširuje svoj prostor i kadar u cilju unaprijeđenja svojih usluga. Ukoliko želite da budete dio profesionalnog tima, prijavite se na oglas.

Lokacija: Podgorica

Opis posla:
  • Primanje i proslijeđivanje telefonskih poziva;
  • Pružanje informacija o uslugama koje nudi bolnica;
  • Zakazivanje pregleda;
  • Unos podataka u računar.
Uslovi:
  • Minimum IV stepen stručne spreme, poželjno iz medicinske oblasti;
  • Poželjno radno iskustvo na istoj poziciji;
  • Osnovno poznavanje rada na računaru.
Profil traženog kandidata:
  • Komunikativnost;
  • Ljubaznost i strpljenje.
Benefiti:
  • Profesionalna obuka;
  • Mogućnost zaposlenja na duži vremenski period;
  • Fiksna zarada;
  • Odlični radni uslovi.

HR Partners