Oglasi za posao

Menadžer prodaje/saradnik

Bar, Crna Gora 26. februar 2017.

Ulazi Podgorice

Kompanija Refresh Services doo je osnivač uslužne agencije Ulazi Podgorice i osnovana je u februaru 2015. godine. Zbog povećanog obima posla, planiramo širenje i na teritorije drugih gradova Crne Gore. U vezi sa tim, potreban nam je:

MENADŽER PRODAJE/SARADNIK
Lokacija - Bar

Opis posla:
  • Pronalaženje novih kupaca i tržišta u cilju razvijanja firme i podizanja prometa,
  • Postavljanje ciljeva prodaje i ostvarivanje istih,
  • Odgovornost za adekvatno funkcionisanje svih procesa u firmi,
  • Prikupljanje i vođenje potrebne dokumentacije,
  • Organizovanje i kontrola rada prodavaca.
Uslovi posla:
  • Radno iskustvo minimum 3 godine na sličnim pozicijama;
  • VSS – Poželjno smjer Marketing ili Menadžment;
  • Izražena komunikativnost sa razvijenim osjećajem za potrebe klijenata i saradnika;
  • Proaktivnost, pozitivan stav i motivacija zaposlenih;
  • Liderske vještine, inovativnost i samoinicijativnost;
  • Obavezno poznavanje engleskog jezika;
  • Obavezno poznavanje ruskog jezika.
Nudimo:
  • Rad u kreativnom i dinamičnom timu,
  • Fiksni dio plate, plus procenat od svakog dovedenog klijenta,
  • Zaposlenom koji iskaže sve prethodno navedene osobine biće ponuđeno potencijalno učešće u vlasništvu firme.