Oglasi za posao

Dizajner/Konsultant

Budva, Crna Gora 10. mart 2017.

SALON MARO DOO

Opis posla i obaveze:
  • Prijem klijenata u salonu, predstavljanje kompanije i partnera iz Italije;
  • Konsultacije i izbor asortimana: kuhinje, ormari, garniture, rasveta i ostali predmeti enterijera;
  • Izrada dizajn projekata, komercijalnih ponuda i prezentacija;
  • Rad sa klijentima u salonu;
  • Praćenje porudžbine od momenta potpisivanja ugovora do primo predaje objekta “ključ u ruke”.
Uslovi:
  • Iskustvo u dizajnu enterijera;
  • Znanje ruskog jezika;
  • Prednost kandidata su znanje engleskog i italijanskog jezika;
  • Osnovno znanje rada na računaru.
Neophodne osobine:
  • Komunikativnost, pregovaračke sposobnosti;
  • Lijepo i pravilno izražavanje;
  • Sposobnost da svoje misli iskaže usmeno i na papiru.
Nudimo:
  • Redovna plata + procenat od realizovanih projekata;
  • Prijatno radno okruženje;
  • Mogućnost stalnog zaposlenja;
  • Mogućnost napredovanja.

Ukoliko ste zainteresovani za rad u našoj kompanij, molimo vas da pošaljete radnu biografiju (CV) sa fotografijom do 15.03.2017.

Kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.

Poslovi iz iste kategorije