Oglasi za posao

IT stručnjak / Serviser

Podgorica, Crna Gora 11. mart 2017.

Europayment

Opis posla:
  • Održavanje i popravka računara;
  • Konfiguracija i instalacija aktivne i pasivne mrežne opreme;
  • Dijagnostika i otklanjanje kvarova;
  • Zamjena i popravka uređaja i komponenti;
  • Instalacija OS-a;
  • Rad na terenu;
  • Rad sa terminalima za elektronsku dopunu.
Uslovi posla:
  • Poželjno dobro vladanje engleskim jezikom;
  • Vozačka dozvola B kategorije;
  • Izuzetan nivo poznavanja računarskog hardwera i softwera;
  • Posjedovanje i spremnost na korišćenje sopstvenog vozila (dobija se novčana naknada);
  • Poželjno iskustvo u poslovima servisiranja i popravki računara.
Poželjne kvalifikacije:
  • Napredna administracija operativnih sistema;
  • Posjedovanje tehničkih IT certifikata.

Svi kandidati trebaju poslati svoj CV (Evropski format) koji će sadržavati i portfolio/prethodne radove.

Kandidati koji ispunjavaju uslove, bit će pozvani na intervju u sjedište firme WW d.o.o.

Aplicirati možete putem email-a: dp@europayment.me sa naznakom: “Prijava za posao servisera“

Europayment