Oglasi za posao

Direktor filijale Herceg Novi

Herceg Novi 01. april 2017.

Prva banka Crne Gore AD Podgorica – osnovana 1901. godine

Prva banka Crne Gore AD Podgorica – osnovana 1901.godine
oglašava slobodno radno mjesto:

DIREKTOR FILIJALE HERCEG NOVI

Uslovi:
  • VII stepen, VSS, Ekonomski ili Pravni fakultet;
  • 3 godine radnog iskustva na istim ili srodnim poslovima;
  • Znanje engleskog ili drugog stranog jezika;
  • Napredno poznavanje rada na računaru;
  • Razvijene menadžerske i organizacione vještine;
Opis poslova:
  • Organizovanje, koordinacija i nadziranje pravilnog i blagovremenog odvijanja poslovnih procesa filijale;
  • Predlaganje plana prodaje i realizaciju planirane prodaje i upravljanje aktivnostima na definisanju standarda prodajne kulture;
  • Donošenje i predlaganje pojedinačnih odluka u kreditnom poslovanju s klijentima;
  • Upravljanje ljudskim resursima u filijali i praćenje kadrovskih potreba filijale;
  • Saradnja sa ostalim organizacionim jedinicama u banci;.
Rok za prijavljivanje kandidata je 15 (petnaest) dana od dana objavljivanja oglasa.
Ukoliko ste zainteresovani da postanete dio uspješnog tima, molimo Vas da dostavite svoju radnu biografiju i motivaciono pismo na adresu:

Prva banka Crne Gore AD Podgorica – osnovana 1901.godine, Bulevar Svetog Petra Cetinjskog br. 141, Podgorica, za Službu ljudskih resursa ili na e-mail adresu: hr@prvabankacg.com sa naznakom – PRIJAVA NA OGLAS ZA POSAO.

Nepotpune i neblagovremene prijave se neće razmatrati.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.