Nаziv Kоmpаniје
Trony Network D.O.O.

Skaljari 102
Kotor,Crna Gora

Sačuvaj kontakt
Prоfil kоmpаniје

IT administrator/Serviser

col-narrow-left

Lоkаciја:

Kotor, Podgorica,

Kаtеgоriје:

Elektronika, Elektrotehnika, IT, Tehnička služba, Telekomunikacije
col-narrow-right
col-wide
Opis posla:
  • Održavanje i popravka računara, štampača, fiskalnih uređaja i ostale računarske opreme;
  • Konfiguracija i instalacija aktivne i pasivne mrežne opreme;
  • Dijagnostika i otklanjanje kvarova;
  • Zamjena i popravka uređaja i komponenti;
  • Instalacija OS-a i kompletnog pratećeg softvera;
  • Montaža opreme za video nadzor i sisteme tehničke zaštite;
  • Rad na terenu.
Poželjne kvalifikacije:
  • Napredna administracija operativnih sistema;
  • Posjedovanje tehničkih IT certifikata.
Uslovi za radno mjesto:
  • SSS/VŠS/VSS;
  • Dobre organizacijske, komunikacijske vještine i rad u timu;
  • Odgovornost i poštovanje zadatih rokova;
  • Odgovornost za poštovanje  kvalitet rada;
  • Sposobnost rada pod pritiskom;
  • Vozačka dozvola B kategorije;
  • Dobro vladanje engleskim jezikom;
  • Izuzetan nivo poznavanja računarskog hardvera i softvera;
  • Poželjno iskustvo u poslovima servisiranja, popravke i sklapanja računara;
  • Sposobnost kreativnog razmišljanja i pronalaženja inovativnih rješenja;
  • Spremnost za učenje novih tehnologija i procesa;
  • Kontinuirano praćenje razvoja IT tehnologije i spremnost za stručno usavršavanje.

Rok za prijavu do:

22.12.2017

istaknuti poslodavci

  • www.cineplexx.me
  • www.strabag.com
  • www.kips.me
  • www.altermodus.me