Nаziv Kоmpаniје
HR Partners

Jadranski put, b.b.
Budva,Crna Gora

Sačuvaj kontakt
Prоfil kоmpаniје

Operater u kladionici

col-narrow-left

Lоkаciја:

Podgorica, Kotor, Budva, Herceg Novi, Tivat,

Kаtеgоriје:

Ostalo
col-narrow-right
col-wide
Za našeg uglednog klijenta, koji je lider u oblasti igara na sreću, tražimo komunikativne, vrijedne i proaktivne osobe. Dugoročno i sigurno zaposlenje je samo jedan od brojnih benefita. raspisujemo oglas za poziciju:

OPERATER U KLADIONICI

Opis posla:
  • Uplata/isplata tiketa i isplata sa terminala;
  • Prodaja igara na sreću;
  • Praćenje blagajne uporedo sa potrebnom isplatom;
  • Predaja smjena i sređivanje tačnog iznosa kase;
  • Obavještavanje o stanju novca u poslovnici jednom tokom smjene.
Uslovi:
  • SSS;
  • Poznavanje rada na računaru.
Profil traženog kandidata:
  • Ljubazna i nasmijana;
  • Kulturna i vesela osoba;
  • Prodajno orijentisan profil ličnosti.
Benefiti:
  • Posao na duži vremenski period;
  • Obezbjeđen smještaj za teritoriju primorija.

Rok za prijavu do:

02.05.2018

istaknuti poslodavci

  • www.wsimag.com
  • www.cineplexx.me
  • www.altermodus.me
  • www.astoriamontenegro.com
  • www.vodaukrsu.com
  • www.montenegrostars.com ;  www.splendidspa-montenegro.com