Nаziv Kоmpаniје
Inovatic d.o.o.

Ulica Marka Radovica broj 8
Podgorica,Crna Gora

Sačuvaj kontakt
Prоfil kоmpаniје

Office manager/Administrator

col-narrow-left

Lоkаciја:

Podgorica,

Kаtеgоriје:

Administracija, IT
col-narrow-right
col-wide
OFFICE MANAGER / ADMINISTRATOR

Opis posla:

Ambiciozni ste, odgovorni, znate dobro engleski jezik, poznajete Microsoft Office paket i rad na računaru? Hoćete da iskoristiti svoje organizacione sposobnosti, želite rad sa profesionalnim timom i napredovanje kroz primjenu najnovijih informacionih tehnologija i specijalističkih softvera?

Dužnosti i odgovornosti:
  • dnevna komunikacija sa klijentima;
  • prijem i proslijeđivanje zahtjeva klijenata ka odgovornim licima;
  • redovno praćenje javnih objava tendera, priprema potrebne tenderske dokumentacije i ažurno vođenje cijelog procesa, kao i svih evidencija vezanih za ponude;
  • administrativni poslovi (kreiranje zvanične dokumentacije – dopisa, zahtjeva, ovlašćenja, izrada ponuda i faktura);
  • komunikacija sa svim članovima tima i klijentima;
  • podrška u kreiranju unutrašnje organizacije u kompaniji;
  • upravljanje marketinškim aktivnostima (web sajt i socijalne  mreže);
  • učestvovanje u projektima i upravljanje projektnim aktivnostima;
  • izrada dokumentacije (ponude, prezentacije, projektni zadaci, izvještaji o napretku projekta);
Uslovi:
  • poželjna visoka stručna sprema (poželjno ekonomskog usmjerenja);
  • odlično poznavanje MS Office paketa;
  • usmjerenost ka klijentu;
  • vještina komunikacije i fleksibilnost;
  • organizovanost, preciznost i pouzdanost;
  • dobro znanje engleskog jezika;
  • poželjno iskustvo u radu na projektima;
  • poželjno osnovno poznavanje informacionih sistema i tehnologija;
  • kreativnost i otvorenost za nove ideje;
  • poželjna vozačka dozvola B kategorije;
  • poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima (minimum 1 godina).
Nudimo:
  • Konkurentnu platu i beneficije;
  • Dinamičan i zanimljiv posao;
  • Priliku  da radite u mladoj i inovativnoj kompaniji;
  • Šansu da se razvijate u IT industrij;
  • Neformalno okruženje i lijepu atmosferu;
  • Rad sa mladim, dinamičnim i entuzijastičnim timom.
Napomena: Ukoliko smatrate da je ovo posao za Vas, CV sa fotografijom, motivacionim pismom i kontakt podacima slati na adresu [email protected] . Svi kandidati koju uđu u uži krug biće kontaktirani.

Rok za prijavu: 01. jun 2018. godine

Rok za prijavu do:

01.06.2018

istaknuti poslodavci

  • www.heta.me
  • www.ramadapodgorica.me
  • www.wiener.co.me
  • www.roda.me
  • www.vodaukrsu.com
  • www.altermodus.me