Nаziv Kоmpаniје
Inovatic d.o.o.

Ulica Marka Radovica broj 8
Podgorica,Crna Gora

Sačuvaj kontakt
Prоfil kоmpаniје

Service manager/Sistem administrator

col-narrow-left

Lоkаciја:

Podgorica,

Kаtеgоriје:

IT, Tehnička služba
col-narrow-right
col-wide
SERVICE MANAGER / SISTEM ADMINISTRATOR

Opis posla:

Želite biti sistem administrator, voditi svoj tehnički tim? Vaše interesovanje su informacione tehnologije, ambiciozni ste i odgovorni? Posjedujete sposobnost logičkog razmišljanja i smisao za rješavanje tehničkih problema? Uvijek strpljivi u komunikaciji, posjedujete sklonost ka učenju novih sadržaja i spremni ste na stalno usavršavanje? Želite, zajedno sa svojim timom održavati računarske sisteme?

Dužnosti i odgovornosti:
  • upravljanje radom Tehničko-logističkog sektora u kompaniji;
  • praćenje rada Sektora i vođenje evidencije o završenim i aktuelnim poslovima;
  • kontakt sa ovlašćenim servisima, partnerima;
  • upravljanje zaposlenima u Tehničko-logističkom sektoru;
  • odgovornost za rezultate tima;
  • rukovođenje nadzorom i kontrolom računarskih sistema;
  • komunikacija sa klijentima i izvještavanje;
  • vođenje evidencije radnih naloga;
  • planiranje i organizacija servisnih intervencija.
  • odgovornost za isporuku, konfiguracija i instalacija računarske opreme;
  • korisnička podrška klijentima (help-desk);
Potrebna znanja:
  • servis desktop, notebook i thin client računara (hardware i software);
  • servis periferija – štampači, skeneri (hardware i software);
  • servis servera (hardware i software);
  • konfiguracija i održavanje aktivnih mrežnih uređaja (AP, Router, Firewall, Switch);
  • pasivna instalacija računarskih mreža (LAN, WiFi);
  • održavanje i monitoring računarskih sistema.
Uslovi:
  • VII stepen visoke stručne spreme;
  • vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač);
  • poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima;
  • sposobnost dobre organizacije, posvećenost poslu, poštovanje pravila;
  • razvijene komunikacione sposobnosti.
Nudimo:
  • Konkurentnu platu i beneficije;
  • Dinamičan i zanimljiv posao;
  • Priliku  da radite u mladoj i inovativnoj kompaniji;
  • Šansu da se razvijate u IT industrij;
  • Neformalno okruženje i lijepu atmosferu;
  • Rad sa mladim, dinamičnim i entuzijastičnim timom.

Napomena: Ukoliko smatrate da je ovo posao za Vas, CV sa fotografijom, motivacionim pismom i kontakt podacima slati na adresu [email protected] . Svi kandidati koju uđu u uži krug biće kontaktirani.

Rok za prijavu: 01. jun 2018. godine

Rok za prijavu do:

01.06.2018

istaknuti poslodavci

  • www.astoriamontenegro.com
  • www.uniqa.me
  • www.vodaukrsu.com
  • www.altermodus.me
  • www.heta.me
  • www.wiener.co.me
  • www.montenegrostars.com ;  www.splendidspa-montenegro.com