Nаziv Kоmpаniје
Pippo's Yacht Supplies d.o.o.

Obala b.b.
Tivat,Crna Gora

Sačuvaj kontakt
Prоfil kоmpаniје

Konobar

col-narrow-left

Lоkаciја:

Tivat,

Kаtеgоriје:

Ugostiteljstvo
col-narrow-right
col-wide
Restoran „ONE“, raspisuje konkurs za radno mijesto na poziciji konobara.

OPIS RADNOG MJESTA:

Ukoliko imate želju da budete dio našeg tima i osjetite atmosferu rada pružanja ugostiteljskih usluga viskog nivoa, pridružite nam se.

Mi vam nudimo prijatno radno okruženje, mogućnost učenja i napredovanja u jednoj od najpoznatijih marina Mediterana.

USLOVI KOJE ZAHTIJEVAMO:
  • Prethodno iskustvo rada u rastoranu;
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Sposobnost prilagodjavanja, pouzdanost, komunikativnost, preciznost;
  • Posjedovanje radne discipline u skladu sa pravilima restorana.
Pošaljite svoj CV ili nas kontaktirajte putem telefona na broj 067/261-881.

Očekujemo Vas!

Rok za prijavu do:

26.05.2018

istaknuti poslodavci

  • www.astoriamontenegro.com
  • www.benuapoteka.me
  • www.vodaukrsu.com
  • www.cineplexx.me