Nаziv Kоmpаniје
FK Mladost

Radovana Zogovica bb
Podgorica,Crna Gora

Sačuvaj kontakt
Prоfil kоmpаniје

Sekretar kluba FK Mladost

col-narrow-left

Lоkаciја:

Podgorica,

Kаtеgоriје:

Administracija
col-narrow-right
col-wide

Radni odnos na odrijeđeno vrijeme uz mogućnost produžetka ugovora po isteku roka. Puno radno vrijeme.

Zbog intenziviranog angažmana i s tim u vezi povećanih potreba kluba, FK Mladost raspisuje konkurs za sekretara sa radnim iskustvom u administrativnim poslovima i sa istaknutim organizacionim sposobnostima.

Opis posla:
  • Administracija i organizacija takmičenja za sve kategorije FK Mladost.
Uslovi za rad na radnom mjestu:
  • Dobar smisao za timski rad;
  • Istaknute organizacione sposobnosti;
  • Visok nivo poznavanja najmanje jednog stranog jezika;
  • Poznavanje rada u Windows office paketu, kao i odlično vladanje Excell programom;
  • Vozačka dozvola B kategorije;
  • Ambicioznost, energičnost, marljivost;
  • Želja za postizanjem poslovnog uspjeha i ličnim napredovanjem;
  • Spremnost na stalno usavršavanje.

Konkurs traje do popune radnog mjesta.
Prijave slati na e-mail:
[email protected]

Rok za prijavu do:

01.06.2018

istaknuti poslodavci

  • www.hrpartners.me
  • www.benuapoteka.me
  • www.ramadapodgorica.me
  • www.uniqa.me