Nаziv Kоmpаniје
FK Mladost

Radovana Zogovica bb
Podgorica,Crna Gora

Sačuvaj kontakt
Prоfil kоmpаniје

PR

col-narrow-left

Lоkаciја:

Podgorica,

Kаtеgоriје:

Маrkеting
col-narrow-right
col-wide
PR

Radni odnos na određeno vrijeme uz mogućnost produžetka ugovora po isteku roka. Puno radno vrijeme.

Zbog potrebe za definisanjem racionalnih marketinških i PR ciljeva FK Mladost i unaprijeđenja promocije fudbala, potrebni su nam mladi i ambiciozni ljudi sa relevantnim radnim iskustvom iz oblasti marketinga
i PR-a.

Uslovi za rad na radnom mjestu:
  • Bachelor diploma iz oblasti marketinga, Pr-a ili srodnih oblasti, diplomirani komunikolog, novinar i sl.
Opis posla:
  • Sprovođenje i realizacija marketinških planova i programa;
  • Istraživanje, analiziranje i nadgledanje finansijskih, tehnoloških i demografskih faktora koji utiču na tržišne šanse;
  • Planiranje i nadgledanje oglašavanja i promocija;
  • Kreiranje i realizacija strategije pronalaženja sponzora za određene propagandne aktivnosti;
  • Preporučivanje i predlaganje promjena;
  • Priprema i podnošenje izvještaja o marketinškim i PR aktivnostima;
  • Ostvarivanje saradnje sa svim sredstvima javnog informisanja;
  • Istraživanje stavova i potreba odrijeđene ciljne grupe;
  • Digital Pr i marketing;
  • Planiranje i naručivanje reklamnih materijala;
  • Organizacija komunikacije sa okruženjem.
Vještine i osobine koje bi trebalo da ima Marketing/PR menadžer:
  • Vještina pismene i usmene komunikacije;
  • Dobro poznavanje i razumijevanje međuljudskih odnosa;
  • Znanje iz oblasti savremenog poslovanja, pregovaranja i ugovaranja;
  • Visok nivo poznavanja stranog jezika;
  • Poznavanje klasičnog marketinga, komunikologije, psihologije komunikacija, medija, socijalne psihologije, sociologije, poslovnog bontona, kulture oblačenja;
  • Poznavanje rada na računaru Word, Excel, Power Point;
  • Znanje engleskog jezika;
  • Vozačka dozvola B kategorije.
Lične osobine:
  • Smisao za timski rad;
  • Ambicioznost, energičnost, marljivost;
  • Sposobnost samostalnog donošenja važnih odluka;
  • Želja za postizanjem poslovnog uspjeha i ličnim napredovanjem;
  • Spremnost na stalno usavršavanje;
  • Vještine prezentacije i liderstva.
Rok za prijem konkursne dokumentacije: do popunjavanja
novootvorenih radnih mjesta.

Prijave slati na e-mail:
[email protected]

Rok za prijavu do:

01.06.2018

istaknuti poslodavci

  • www.benuapoteka.me
  • www.okov.me
  • www.roda.me
  • www.heta.me