Nаziv Kоmpаniје
HIFA OIL CG d.o.o.

Ul. Serdara Jola Piletića 8
Podgorica,Crna Gora

Sačuvaj kontakt
Prоfil kоmpаniје

Šef benzinske pumpe

col-narrow-left

Lоkаciја:

Podgorica,

Kаtеgоriје:

Upravljanje
col-narrow-right
col-wide
HIFA OIL CG d.o.o. Podgorica sa sjedištem na adresi Serdara Jola Piletića 8, je kompanija koja se bavi trgovinom naftom i naftnim derivatima. Zbog otvaranja benzinske pumpe u Podgorici raspisuje konkurs za prijem u radni odnos za radno mjesto:

1 izvršilac (m/ž)

Opis posla:
  • Upravljanje, održavanje i unapređenje povjerene benzinske stanice;
  • Organizacija zaposlenih, praćenje njihovog rada i pravljenje pisanih izvještaja;
  • Vodi računa da radnici poštuju korporativne standarde ponašanja;
  • Sprovođenje programa zaštite i bezbjednosti na radu i ostalih zakonskih propisa;
  • Vođenje raznih evidencija (robe, derivata) za potrebe direkcije;
  • Poručivanje robe i materijala kao i skladištenje i popisivanje istih u skladu sa internim procedurama;
  • Ostvaruje plan prodaje derivata i robe široke potrošnje;
  • Predlaganje i sprovođenje akcija vezanih za povećanje prometa.
Uslovi:
  • Minimum IV stepen stručne spreme;
  • Radno iskustvo u maloprodaji na istim ili sličnim pozicijama;
  • Poznavanje rada na računaru;
  • Fleksibilnost i tačnost u radu;
  • Odlične organizacione sposobnosti;
  • Poznavanje Engleskog jezika;
  • Vozačka dozvola „B“ kategorije.
​Prijave slati na e-mail: [email protected]
Informacija na broj: 078/118-808

Rok za prijavu do:

25.09.2018

istaknuti poslodavci

  • www.heta.me
  • www.ramadapodgorica.me
  • www.hrpartners.me
  • www.cineplexx.me
  • www.montenegrostars.com ;  www.splendidspa-montenegro.com
  • www.wiener.co.me
  • www.vodaukrsu.com