Nаziv Kоmpаniје
TABACCO SHOP

Prodavačice

col-narrow-left

Lоkаciја:

Podgorica,

Kаtеgоriје:

Prodaja
col-narrow-right
col-wide
Kompanija TABACCO SHOP raspisuje konkurs za sljedeća radna mjesta:

PRODAVAČICE objektima u Podgorici – više izvršilaca

OPIS POSLA:
  • Prijem, skladištenje, razvrstavanje i izlaganje robe
  • Usluživanje kupaca, uz pomoć pri pronalaženju odgovarajućeg proizvoda
  • Blagajnički poslovi
USLOVI:
  • Minimum srednja stručna sprema
  • Poželjno radno  iskustvo na sličnim poslovima
  • Izuzetne komunikativne sposobnosti
  • Poznavanje rada na računaru
  • Vedrina, ljubaznost, prijatnost i nenametljivost
Ukoliko smatrate da ste prava osoba za neku od ovih pozicija, molimo Vas da sažetu biografiju sa fotografijom pošaljete na e-mail [email protected] najkasnije 28. februara 2019. godine.
Kompanija Tabacco Shop zadržava pravo da na razgovor pozove samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Rok za prijavu do:

28.02.2019

istaknuti poslodavci

  • www.portomontenegro.com
  • www.kips.me
  • www.altermodus.me