Nаziv Kоmpаniје
Miconi metali

Studenstka bb,lamela 7,
Podgorica,Crna Gora

Sačuvaj kontakt
Prоfil kоmpаniје

LIMAR

col-narrow-left

Lоkаciја:

Podgorica,

Kаtеgоriје:

Zanatstvo
col-narrow-right
col-wide
MIĆONI METALI d.o.o. raspisuje oglas za poziciju:

LIMAR
10 izvršilaca

Opis posla:
  • Terenska ugradnja limarije sa radom na visini;
  • Poslovi na izradi i pripremi elemenata od lima za ugradnju na krovnoj podlozi;
  • ​Utovar i istovar robe;
  • Skladišna manipulacija robom, sortiranje, slaganje robe i materijala;
  • Održavanje čistoće na radnom mjestu;
  • Primjena mjera zaštite na radu.
Uslovi:
  • Potrebno radno iskustvo minumim 2 godine na istim ili sličnim pozicijama;
  • Pridržavanje definisanih propisa vezanih za bezbjednost na radu, protivpožarne zaštite i zaštite životne sredine;
  • Pružanje podrške poslovođi u radu sa složenim tehničkim problemima.
​Prijave slati na e-mail: [email protected]

Rok za prijavu do:

15.04.2019

istaknuti poslodavci

  • www.aman.com/resorts/aman-sveti-stefan
  • www.benuapoteka.me
  • www.altermodus.me