Nаziv Kоmpаniје
Astra Montenegro Investment Association d.o.o.

Računovođa

col-narrow-left

Lоkаciја:

Budva,

Kаtеgоriје:

Računovodstvo
col-narrow-right
col-wide
Privredno društvo „Astra Montenegro Investment Association“ doo Budva pripada Stratex grupi koja je jedna od većih građevinskih  investitora u Crnoj Gori
Radno mjesto:

RAČUNOVOĐA (M/Ž)
Broj slobodnih radnih mjesta: 2

Odgovoran: Finansijski menadžer

Lokacija: Budva

Opis poslova:
  • Knjiženje poslovnih promjena u finansijskom računovodstvu;
  • Obračun poreza i drugih javnih prihoda i kontrola;
  • Obračuni plata, putnih naloga, sravnjavanje kartica dobavljača i kupaca, obračuni poreskih rashoda, bolovanja i sl.;
  • Arhiviranje knjigovodstvene dokumentacije;
  • Učestvovanje u izradi bilansa i računa dobiti i gubitka, poreza na dobit, statističkih izvještaja i svih po zakonu potrebnih izveštaja;
  • Koordinacija sa Menadžmentom kompanije ili spoljnim subjektima kao što su banke, revizori, poreski organi, zdravstveni i penzioni fondovi i sl.;
  • Izrada godišnjih i finansijskih izvještaja;
  • Praćenje poreskih propisa;
  • Priprema dokumentacije za završna knjiženja na kraju godine;
  • Praćenje i sravnjavanje poreskih kartica sa državnim organima.
Uslovi:
  • Minimum VI stepen stručne spreme iz oblasti ekomonije, računovodstva;
  • Radno iskustvo u struci najmanje 2 godine;
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Poznavanje rada na računaru, Microsoft Excel je preduslov;
  • Timski vrlo orjentisani “igrač”, sa visokim stepenom odgovornosti i predanosti radu.
  • Poželjne osobine koje kandidat/kinja treba da posjeduje:
  • Profesionalan stav i ljubaznost u ophođenju;
  • Sposobnost dobre procjene karaktera, taktičnost i samopouzdanje;
  • Sklonost aktivnom slušanju;
  • Čvrst karakter i odlučnost;
  • Samostalnost, samoinicijativnost i sistematičan pristup radu;
  • Spremnost na timski rad;
  • Spremnost za rad pod pritiskom i u ograničenim vremenskim rokovima;
Pridružite se našem timu!
Pošaljite Vašu radnu biografiju na engleskom jeziku
Radne  biografije možete poslati na:
[email protected]
Rok za prijavu: 20.10.2019.

Rok za prijavu do:

07.11.2019

istaknuti poslodavci

  • www.portomontenegro.com
  • www.astoriamontenegro.com