Nаziv Kоmpаniје
Ravel d.o.o.

8. jula br.16
Podgorica,Crna Gora

Sačuvaj kontakt
Prоfil kоmpаniје

Komercijalista na terenu

col-narrow-left

Lоkаciја:

Podgorica,

Kаtеgоriје:

Prodaja, Trgovina
col-narrow-right
col-wide
Ravel d.o.o. Podgorica oglasava potrebu za

Komercijalista na terenu (menadžer prodaje)

Opis posla:
  • Rad na terenu
  • Širenje prodajne mreže
  • Brigu o kupcima, priprema ponuda, pregovaranje i praćenje realizacije
  • Ponuda postojećih proizvoda iz domena elektro instalacionog i vodovodnog materijala
  • Kreiranje nedjeljnih i mjesečnih izvještaja
Uslovi:
  • SSS ili VSS
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office napredni nivo)
  • Odlične pregovaračke i prodajne sposobnosti
  • Iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Vozačka dozvola “B” kategorije, aktivan vozač
  • Engleski jezik napredni nivo
  • Odgovornost
Nudimo:
  • Stimulativne uslove zarade
  • Dugoročan i stabilan posao
Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail [email protected]
Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za prijavu do:

06.03.2020

istaknuti poslodavci

  • www.benuapoteka.me
  • www.astoriamontenegro.com
  • www.kips.me