Nаziv Kоmpаniје
Valpek Company doo Danilovgrad

Podanje BB
Danilovgrad,

Sačuvaj kontakt
Prоfil kоmpаniје

Diplomirani tehnolog iz oblasti hleba, peciva i kolača

col-narrow-left

Lоkаciја:

Kаtеgоriје:

Proizvodnja
col-narrow-right
col-wide
Proizvodnja i distribucija hleba, peciva i kolača
"Valpek Company" DOO Danilovgrad, Pekara Anđela

Potreban diplomirani tehnolog iz oblasti hleba, peciva i kolača

Mjesto rada: Podanje bb, Spuž

Opis posla:
  • Praćenje i kontrola procesa proizvodnje
  • Pokazivanje spremnosti u tehničkom i operativnom smislu da mašine i oprema na liniji za proizvodnju funkcionišu u okviru zadatih parametara u odnosu na bezbjednost,kvalitet,učinak i pouzdanost
Uslovi:
  • VII-VSS Diplomirani tehnolog iz oblasti pekarstva
  • Poželjno radno iskustvo
  • Spremnost na timski i smjenski rad
  • Preciznost i usmjerenost u radu
  • Motivisana i fokusirana osoba na dalje učenje i razvoj
Kontakt telefon: 063/200-807
Svi zainteresovani kandidati CV mogu poslati na mail:[email protected]

Rok za prijavu do:

07.08.2020

istaknuti poslodavci

  • www.lusticabay.com/the-chedi
  • www.aman.com/resorts/aman-sveti-stefan
  • www.altermodus.me
  • www.astoriamontenegro.com