Oglasi za posao

Higijeničar/ke u domaćinstvu

Ulcinj, Crna Gora 31. decembar 2020.

Azul Beach Resort Montenegro by Karisma

Za potrebe istaknutog poslodavca Karisma Hotels Adriatic Montenegro, koji upravlja hotelom sa 4 zvezdice iz svetskog lanca hotelskih brendova u sastavu Karisma Hotels & Resort, Azul Beach Resort Montenegro, oglašava potrebu:

Higijeničar u domaćinstvu
Higijeničarke u domaćinstvu

Uslovi:
  • Neophodno radno iskustvo;
  • Važeće ljekarsko uvjerenje za posao.
Nudimo:
  • Puno radno vrijeme - 40 h nedjeljno;
  • Poslovnu i dinamičnu atmosferu rada.
Opis poslova:
  • Učestvovanje u dnevnim koordinacijama;
  • Održavanje poslovnih prostorija i higijene objekata;
  • Svakodnevno održavanje čistoće usisavanjem, brisanjem površina i prašine, čišćenjem toaleta, pranjem prozora, prostirki i sl.;
  • Održavanje urednosti poslovnih prostorija usisavanjem, brisanjem radnih stolova, računara, brisanjem velikih podnih površina, pražnjenjem kanti za smeće, održavanjem toaleta;
  • izvršava sve procese rada higijene.

Prijave sa fotografijom slati na e-mail:
posao@karismaadriatic.com
Za više informacija možete nas kontaktirati na telefon:
+382 69 364 508 (radnim danima 8-16h)