Nаziv Kоmpаniје
NTC LOGISTICS d.o.o.

Veselina Masleše 13,
Nikšić,Crna Gora

Sačuvaj kontakt
Prоfil kоmpаniје

Kurir/Dostavljač

col-narrow-left

Lоkаciја:

Bijelo Polje, Pljevlja, Bar,

Kаtеgоriје:

Transport, Nabavka, Logistika
col-narrow-right
col-wide
NTC LOGISTICS d.o.o. raspisuje oglas za poziciju:

Kurir - dostavljač

Broj izvršilaca:
  • 1 izvršilac sa područja Bijelog Polja
  • 1 izvršilac sa područja Pljevalja
  • 1 izvršilac sa područja Bara

Opis posla:
  • Preuzimanje, prenos i uručenje pošiljki i propratne dokumentacije u skladu sa procedurama rada;
  • Razdužuje otpremnice klijenata i internu dokumentaciju;
  • Vrši skeniranje i pregled svojih pošiljki za dostavu;
  • Profesionalan odnos prema klijentima.
Uslovi:
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač;
  • Poželjno radno iskustvo na istim poslovima;
  • Sopstveni automobil;
  • Odgovornost, snalažljivost, dobre komunikacijske vještine.
Prijave slati na mail: [email protected];

Rok za prijavu do:

28.11.2020

istaknuti poslodavci

  • www.aman.com/resorts/aman-sveti-stefan
  • www.benuapoteka.me