Oglasi za posao

F&B Manager

Kotor, Crna Gora 25. mart 2021.

Huma Kotor Bay Hotel & Villas

Huma Kotor Bay, Hotel & Villas Vas sa velikim zadovoljstvom obaviještava otvorenoj poziciji:

F&B MANAGER

Hotel obuhvata  89 soba sa 10 očaravajućih vila sa pogledom na more, plažu, Spa centar, tri restorana, plažni klub & lounge, kao i dva bazena sa pripadajućim koktel barom.
Ukoliko posjedujete relevantno radno iskustvo u F&B sektoru i volite dinamično radno okruženje, očekujemo Vašu prijavu!

Opis posla:
  • Upravlja kompletnim radom sektora hrane i pića i koordinira radom njegovih jedinica;
  • Kreira i sprovodi procedure f&b sektora u cjelosti;
  • Teži ka maksimalnoj optimizaciji profita u svakoj mogućoj situaciji;
  • Vodi računa o pravilnoj raspodjeli radne snage u skladu sa budzetom;
  • Kontroliše troškove restorana i barova prema planiranom budzetu;
  • Prati i koordinira usluge svog sektora, kontroliše naplatu i potpisivanje računa;
  • Odgovoran je za poslovne rezultate restorana i barova, kvalitet usluge te troškove sektora hrane i pića;
  • Planira raspored rada zaposlenih sektora i upravlja njihovim radnim učinkom;
  • Prati usklađenost planiranih i ostvarenih rezultata poslovanja i radi na poboljšanju prodajnmogućnosti kroz inovacije i promocije;
  • Konstantno unapređuje standarde usluga;
  • Organizuje obuku zaposlenih u sektoru hrane i piće;
  • Učestvuje u analizi mjesečnih ostvarenih rezultata poslovanja i dostavlja izvještaj Direktoru hotela.
Kvalifikacije:
  • Radno iskustvo u hotelima visoke kategorije na istoj ili sličnoj poziciji u trajanju od minimum 3 godine;
  • VSS, Završen fakultet za hotelski menadžment ili profesionalni trening;
  • Poznavanje engleskog jezika na nivou Profficiency;
  • Napredan rad na računaru (Microsoft Office);
Profil traženog kandidata:
  • Proaktivan, energičan i efikasan;
  • Dobro organizovan, sposobnost koordinacije više sektora istovremeno
  • Sistematičan i informisan;
  • Komunikativan, asertivan, prodajno orijentisan.
Benefiti:
  • Rad u renomiranom hotelu sa 5*
  • Rad u dinamičnom random okruženju;
  • Mogućnost kako ličnog tako i karijernog napretka.
Razmatraće se isključivo kandidati koji popunjavaju gore pomenute uslove.
Više informacija o samom hotelu možete pronaći na sajtu: https://humahotel.com/
Rok za dostavljanje prijava je: 25.03.2021.
Vaš CV i propratno pismo možete poslati na mejl: office@humahotel.me
Hvala na interesovanju!