Nаziv Kоmpаniје
Sunce A&M Company

Poje bb
Bar,Crna Gora

Sačuvaj kontakt
Prоfil kоmpаniје

Šef računovodstva

col-narrow-left

Lоkаciја:

Bar,

Kаtеgоriје:

Računovodstvo
col-narrow-right
col-wide
Sunce A&M Company DOO oglašava slobodno radno mjesto:

Lokacija: Bar, Crna Gora
Opis posla:
  • Obezbeđuje kontrolu unešenih podataka u sistem pravovremeno, precizno i kvalitetno i signalizira na eventualne nepravilnosti i učestvuje u njihovom otklanjanju
  • Radi u timu i prati korporativnu politiku
  • Prati zakonsku regulativu i izmene u tom polju u vezi sa zakonskom regulativom koja reguliše računovodstveno poslovanje firme, i sprovodi adekvatne, ažurne i neophodne promene u sistemu i knjigovodstvenoj evidenciji u saradnji sa programerima, takođe kontroliše ispravnost i usaglašenost prateće dokumentacije sa eventualnim izmenama u zakonu
  • Kontroliše i prati rad referenata u računovodstvu, uočava eventualne propuste u njihovom radu i ispravlja ih, a sve u cilju što efikasnijeg rada sektora
  • U slučaju odsustva nekog od zaposlenih u sektoru računovodstva, organizuje nesmetani rad ostatka kolektiva i adekvatnu zamenu za zaposlenog u cilju što bolje organizacije sektora i neometanog rada kompanije
  • Ocenjuje rad zaposlenih u sektoru računovodstva, predlaže njihova unapređenja i eventualne stimulacije/kazne
  • Kontroliše knjiženja ručnih i automatskih naloga i njihovu usklađenost sa računovodstvenom politikom firme, i zakonskim regulativama i normativima
  • Kontroliše bruto bilans na dnevnom, mesečnom i godišnjem nivou, uočava i ispravlja eventualne nepravilnosti
  • Praćenje stanja knjigovodstvenih analtičkih kartica dobavljača, kupaca kako domaćih, tako i ino i učestvuje u njihovom usaglašavanju i sravnjenju ukoliko je neophodno
  • Kontroliše Knjigu ulaznih i izlaznih faktura, konta i knjigovodstvene evidencije za obračun PDV
  • Komunikacija na poreskom upravom i usaglašavanje evidencija u cilju nesmetanog rada kompanije
  • Poznavanje MRS i MSFI i njihova primena u radu
  • Mesečno i periodično izveštavanje o prihodima i rashodima na nivou firme
  • Učestvuje u izradi završnog računa i odgovara za njegovu tačnost i usklađenost sa zakonskim regulativama i normativima
  • Ukoliko je neophodno obavlja i druge zadatke, koji su mu naloženi u vezi s obavljanjem posla
Uslovi:
  • VSS – Ekonomski fakultet
  • Licenca za ovlašćenog računovođu
  • 3 godine radnog iskustva na istim pozicijama
  • Iskustvo u radu u međunarodnim i trgovinskim kompanijama je prednost
  • Dobro poznavanje Međunarodnih računovodstvenih standarda
  • Dobro poznavanje rada na računaru što uključuje Office paket i baze podataka
Benefiti:
  • Dugoročno zaposlenje
  • Rad u brzorastućoj i stabilnoj kompaniji
  • Odlični radni uslovi
  • Mogućnost napredovanja i ličnog razvoja
Profil traženog kandidata:
  • Odlične organizacione sposobnost
  • Sposobnost brze adaptacije i upoznavanja procesa kompanije kao i softvera koji su u upotrebi
  • Lojalnost, pouzdanost i poslovna diskretnost
  • Preciznost i sposobnost analitičke obrade podataka
  • Orijentisanost ka ostvarivanju ciljeva kompanije
  • Spremnost na timski rad, i rad u izuzetno dinamičnom okruženju.
Ukoliko zadovoljavate sve navedene uslove, pošaljite svoju biografiju na mail: [email protected].
Za više informacija pozovite 067/222-232 ili 067/236-666

Rok za prijavu do:

17.04.2021

istaknuti poslodavci

  • www.uniqa.me
  • www.kips.me
  • www.benuapoteka.me
  • www.astoriamontenegro.com
  • www.altermodus.me
  • www.portomontenegro.com