Oglasi za posao

Digital Marketing Asistent

Podgorica, Crna Gora 16. jun 2021.

zaposli.ME

Zaposli.me tim raste i razvija se, prateći tako i rast i razvoj našeg poslovanja. Zbog toga imamo potrebu da kvalitetno pojačamo naš tim. Naš portal je lider na tržištu oglašavanja slobodnih radnih mjesta u Crnoj Gori i jedan od poznatijih portala za zapošljavanje u regionu. Svi koji bi željeli da postanu dio našeg tima jer im se dopada to što radimo, mogu se javiti na ovaj oglas.

Isto tako i oni koji bi željeli da rastu i razvijaju se, dobro su došli, a takođe i oni koji žele da volontiraju i počnu svoju karijeru sa nama. Važno je da budete kreativni i odgovorni, da dobro poznajete rad na računaru i da nam se vrijednosti dobrim dijelom poklapaju. Inicijativa i odgovornost uvijek prave razliku!

DIGITAL MARKETING ASISTENT

Opis posla:
  • Rad u CMS-u: Postavljanje i ažuriranje sadržaja na sajtu (oglasi, baneri)
  • Izrada i slanje faktura klijentima;
  • Telefonska i e-mail korespodencija;
  • Proaktivno slanje ponuda, prodaje I učestvovanje u kreiranju prodajne strategije;
  • Korisnička podrška;
  • Priprema i postavljanje objava na društvene mreže;
  • Priprema određenih izvještaja po nalogu nadređenog
  • Proširivanje baze klijenata I kandidata;
  • Meka naplata usluga;
Uslovi:
  • VSS / poželjno tehničke struke;
  • Radno iskustvo min 2-3 godine;
  • Poželjno poznavanje programa i alata za kreiranje grafičkih riješenja;
  • Odlično poznavanje rada na računaru;
  • Poznavanje engleskog jezika.
Profil kandidata:
  • Kreativna i komunikativna osoba;
  • Visok stepen odgovornosti, samostalnosti i inicijative u radu;
  • Entuzijazam i pozitivna energija;
  • Spremnost na konstantno učenje, usavršavanje I napredovanje;
  • Spremnost na indidvidualan I timski rad.
Nudimo:
  • Rad u prijatnom okruženju;
  • Dobre radne uslove;
  • Rad u mladom i perspektivnom timu;
  • Mogućnost učenja i napredovanja.
Biografije slati na e mail: tamara.maricevic@hrpartners.me

zaposli.ME