Oglasi za posao

Radnica u vešeraju

Kotor, Crna Gora 01. avgust 2021.

Blue Kotor Bay

BLUE KOTOR BAY – PREMIUM RESORT, 5 zvjezdica, je prvi hotel u Crnoj Gori za odrasle koji
uključuje eleganciju i vrhunski komfor koji spaja visoku tehnologiju sa skladnim i toplim ambijentom.
Raspisuje oglas za radno mjesto:

Radnik/ca za rad u vešeraju
Broj slobodnih mjesta: 4

Opis posla:
  • Upravljanje i rad na mašinama u vešeraju,
  • Prijem garderobe i posteljine na čišćenje i pranje,
  • Sortiranje i slaganje garderobe i posteljine,
  • Održavanje higijene prostora i mašina za veš,
  • Organizacija pranja i peglanja veša.
Uslovi posla:
  • Neophodno prethodno iskustvo sa skupocijenom posteljinom i odjećom,
  • Potrebno iskustvo u hotelskom vešeraju ili hemijskoj čistioni,
  • Diskrecija, preciznost i ljubaznost u radu sa klijentima.
Nudimo:
  • Mogućnost dugoročne saradnje
  • Atraktivnu platu
  • Smještaj
  • Tri obroka
Svi zainteresovani kandidati CV mogu poslati na mail hr@bluekotorbay.com