Oglasi za posao

Elektro inženjer

Podgorica, Crna Gora 21. decembar 2021.

HR Partners

ELEKTRO INŽENJER
Lokacija: Podgorica

Kompanija HR Partners za klijenta u Podgorici, traži vođu sektora elektro materijala – elektro inženjera. Jedna od vodećih firmi na tržištu Crne Gore čija se djelatnost bazira na distribuciji različitog asortimana robe i građevinskog  materijala.

OPIS POSLA
  • Pravljenje projekata;
  • Kontrola izvršavanja datog projekta;
  • Izrada proračuna vezanih za proizvodnju električne energije;
  • Testiranja vezana za konstruktivna rješenja električnih djelova;
  • Izrada tehničke dokumentacije.
USLOVI
  • Visoka školska sprema;
  • Obavezno iskustvo -  poznavanje tumačenja projekata i pravljenja specifikacije;
  • Odlično poznavanje rada na računaru;
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Menadžerske i pregovaračke sposobnosti;
BENEFITI
  • Rad u stabilnoj, sigurnoj i dinamičnoj firmi;
  • Rad u dobro organizovanom timu;
  • Prilika za rad u firmi koja je jedna od vodećih na crnogorskom tržištu.
Ukoliko ispunjavate navedene uslove, prijavu sa biografijom možete poslati na mail adresu: masa.kljajevic@hrpartners.me i možete nazvati na broj telefona: +382 69 119 109, radnim danima 8h - 16h

HR Partners