Oglasi za posao

Referent u računovodstvu (m/ž)

Podgorica, Crna Gora 03. april 2024.

Hard Discount Laković

“ Hard Discount Laković“
Raspisuje oglas za prijem na sljedeće radno mjesto:

REFERENT U RAČUNOVODSTVU

Opis posla:
  • Saradnja sa svim sektorima u kompaniji u cilju izrade finansijskih izvještaja;
  • Razvoj i implementacija internih finansijskih i računovodstvenih procedura;
  • Praćenje i primjena zakona i propisa koji reguliše računovodstveno poslovanje firme;
  • Sprovođenje adekvatnih promjena u sistemu i knjigovodstvenoj evidenciji;
  • Komunikacija sa poreskom upravom i usaglašavanje evidencija u cilju nesmetanog rada kompanije.
Uslovi koje tražimo:
  • VSS stručna sprema - Ekonomski fakultet;
  • Napredno poznavanje rada na računaru (MS Office);
  • Poželjno radno iskustvo;
  • Poželjno znanje engleskog jezika;
  • Vozačka dozvola B kategorije - aktivan vozač .
Uslovi koje nudimo:
  • Dobre finansijske uslove;
  • Dinamično i pozitivno radno okruženje;
  • Mogućnost napredovanja i izgradnje profesionalne karijere.
                       Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.
INFO I KONTAKT PRIJAVE: (SVAKIM RADNIM DANOM OD 08-16H) 067/174-516
ILI NA E-MAIL ADRESU: marketing@hd-lakovic.me