Oglasi za posao

Materijalni knjigovođa

Kotor, Crna Gora 30. mart 2024.

Huma Kotor Bay Hotel & Villas

Huma Kotor Bay, Hotel & Villas Vas sa velikim zadovoljstvom obaviještava o otvorenoj poziciji:

Turističko naselje obuhvata  89 soba sa 10 očaravajućih vila sa pogledom na more, plažu, Spa centar, tri restorana, plažni klub & lounge, kao i dva bazena sa pripadajućim koktel barom.
Ukoliko posjedujete relevantno radno iskustvo na gore pomenutoj poziciji i volite dinamično radno okruženje, očekujemo Vašu prijavu!

Opis posla:
  • Knjiži sve fakture od hrane/pića/opšte (fakture vezano za robu koja se skladišti);
  • Prima i prenosi sektoru računovodstva sve fakture i odobrenja koja su zaprimljena sa naručenom robom;
  • Primjereno administrira sve fakture u kancelariji od nabavke te u sektor računovodstva (te provjerava da su sve fakture knjižene u odgovrarajućem programu);
  • Provjerava da je sva naručena i dopremljena roba provjerena prema specifikaciji narudžbe i u skladu sa zahtjevom za nabavku;
  • Inventura po punktovima (hrana i piće) te SI i Osnovnih sredstava;
  • Izvještaji – dnevno izdavanje hrane i pića - cijena utroška robe po gostu;
  • Unos primanja i izdataka na dnevnoj bazi;
  • Evidencija ishrane radnika u sezoni i izvan;
  • Usklađivanje materijalnog;
  • Nošenje čiste, kompletne uniforme prema standardima hotela;
  • Učestvovanje u dnevnim koordinacijama;
  • Obrađuje i knjiži dokumentaciju;
  • Vodi poslove glavne blagajne (obračuni svih blagajni), gotovinska plaćanja, akontacije, polozi na banku;
  • Obavlja poslove kontrole svih blagajni;
  • Ispisuje putne naloge;
  • Vodi knjigovodstvenu evidenciju osnovnih sredstava;
  • Radi na godišnjem popisu i usklađivanju imovine društva;
  • Vrši obračun amortizacije, Vrši druge poslove i radne zadatke, za kojima se ukaže potreba, po prethodnom nalogu Finansijskog kontrolora ili Šefa računovodstva.
  • Učestvuje u administriranju knjigovodstvenog programa u sistemima koji su u upotrebi kod Poslodavca i koordiniranju održavanja i unaprjeđenja tog sistema;
  • Administrira korisnike programa, sistema koji su u upotrebi kod Poslodavca;
  • Radi na knjigovodstvenoj evidenciji sitnog inventara;
Kvalifikacije:
  • Napredan rad na računaru (Microsoft Office);
  • SSS/VS/VSS – po mogućnosti ekonomskog smjera;
  • Vozačka B kategorije;
  • Iskustvo na istoj poziciji najmanje jednu godinu;
  • Aktivno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu.
Profil traženog kandidata:
  • Proaktivan, energičan i efikasan;
  • Razvijene organizacione, komunikacione i pregovaračke vještine;
  • Sistematičan i informisan;
  • Rad u kancelariji u kombinaciji sa terenskim radom.
Benefiti:
  • Rad u renomiranom hotelu sa 5*
  • Rad u dinamičnom random okruženju;
  • Mogućnost kako ličnog tako i karijernog napretka;
  • Mogućnost uticaja na razvoj poslovanja.
Razmatraće se isključivo kandidati koji popunjavaju gore pomenute uslove.
Više informacija o samom hotelu možete pronaći na sajtu: https://humahotel.com/
Rok za dostavljanje prijava je: 15.03.2024.
Vaš CV i propratno pismo možete poslati na mejl: hrmanager@humahotel.me
Hvala na interesovanju!