Oglasi za posao

Projektant MEP instalalacija u BIM-u

Podgorica, Crna Gora 10. april 2024.

Telemont

Kompanija "TELEMONT DOO" sa sjedištem u Podgorici, ul.Vlada Ćetkovića br.4, u cilju daljeg jačanja svojih kadrovskih kapaciteta, raspisuje konkurs za prijem radnika na sljedećim
pozicijama:

Opis poslova radnog mjesta:
  • Projektovanje MEP instalacija u BIM-u;
  • Izrada projektne dokumentacije i učestvovanje u eventualnoj promjeni projektovanih rješenja;
  • Izvještavanje o napretku projekata;
  • Održavanje kontakta sa klijentima i dobavljačima.
Uslovi:
  • Najmanje VI stepen stručne spreme – oblast hidrotehnika ili elektrotehnika ili termotehnika
  • Najmanje 2 godine iskustva na istim poslovima;
  • Visoko poznavanje rada na BIM sofrverskom programu Autodesk Revit;
  • Znanje engleskog jezika.
Nudimo:
  • Konkurentna finansijska primanja;
  • Usavršavanje i sticanje novih znanja i vještina;
  • Rad na velikim projektima.
Molimo da nam kao prijavu na oglas pošaljete svoj CV na: office@telemont.me

Telemont