Oglasi za posao

Pravnik (m/ž)

Podgorica, Crna Gora 06. april 2024.

TehnoPlus

TehnoPlus doo objavljuje oglas za radno mjesto:

PRAVNIK
(za rad u Podgorici )
Zaduženja:
  • Obavljanje opštih pravnih poslova ( Praćenje sprovođenja zakonske regulative u firmi i izrada zakonski obavezne i relevantne dokumentacije, njenih izmjena i dopuna),
  • Obavljanje kadrovskih poslova ( Izrada, tumačenje i kontrola Ugovora, Aneksa i raskida Ugovora),
  • Pružanje administrativne pomoći ( Izrada Odluka i drugih potrebnih akata),
  • Obavljanje drugih poslova pravne i administrativne prirode.
Obavezni uslovi:
  • Diplomirani pravnik ili druga srodna struka,
  • Najmanje 2 godine radnog iskustva,
  • Napredni nivo rada na računaru,
  • Sistematičnost, preciznost u radu, dobra samoorganizacija.
Ukoliko ispunjavate navedene uslove i želite stabilan posao u pozitivnom poslovnom okruženju,
uz sigurnu i redovnu zaradu, pošaljite nam Vašu biografiju elektronskim putem najkasnije do 06.04.2024. godine.
Na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji su ušli u uži izbor.
Prijavu šaljete na e-mail adresu posao@tehnoplus.me

Više informacija na:
068 038 038 / 068 258 258

TehnoPlus