Oglasi za posao

Junior Asistent Menadžera Hotela (m/ž)

Budva, Crna Gora 25. april 2024.

Iberostar Hotels

Iberostar je jedan od najprestižnih svjetskih hotelskih lanaca specijalizovan za resort hotele, poznat širom svijeta po svom renomeu i kvalitetu, sa 100 hotela od 4 i 5 zvjezdica u 16 zemalja : Brazil, Bugarska, Kosta Rika, Kuba, Kipar, Španija, Grčka, Italija, Jamajka, Maroko, Meksiko, Crna Gora, Portugalija, Dominikanska Republika i Tunis.

Tražimo osobu za radno mjesto – JUNIOR ASISTENT MENADŽERA HOTELA
Za naš hotel Iberostar Bellevue**** u Bečićima

Za ovo radno mjesto potreban nam je profesionalna i dinamična osoba sa izraženim komunikacijskim vještinama.

Opis posla :
  • Pruža podršku u organizaciji svih aktivnosti hotela
  • Organizuje i vodi brigu o dnevnim aktivnostima
  • Administrativna podrška direktoru
  • Vođenje raznih evidencija za potrebe organizacije hotela
  • Podrška i zamjena šefovima sektora
  • Prati i organizuje rad i saradnju izmedju radnih jedinica
  • Sprovodi standarde Iberostar-a
  • Obavlja i druge poslove po nalogu menadžera hotela
Uslovi:
  • VII stepen stručne spreme (Turističkog ili Hotelijerskog smjera)
  • 2 godine radnog iskustva
  • Znanje engleskog jezika uz dodatno poznavanje francuskog,njemačkog, ili ruskog jezika
  • Napredno poznavanje MS Office-a
Nudimo:
  • Poslovnu i dinamičnu atmosferu rada u međunarodnoj kompaniji
  • Atraktivna primanja i mogućnost stalnog zaposlenja
  • Priliku za profesionalno usavršavanje kroz kompaniju, te kroz različite treninge i seminare
Molimo sve zainteresovane kandidate da pošalju svoju biografiju/CV (uključujući skoriju fotografiju i po mogućnosti preporuke) na e-mail adresu:
Bverr1@iberostar.com
Obavezno je da Vaša biografija sadrži: ime i prezime, datum i mjesto rođenja, trenutnu adresu i kontakt telefone, obrazovanje, radno iskustvo i nivoe jezika kojima se služite.
Prvi krug intervjua će biti obavljen nakon 25.04.2024. godine, a samo kandidati koji uđu u uži krug biće kontaktirani.