Oglasi za posao

Barmen (m/ž)

Ulcinj, Crna Gora 25. april 2024.

Azul Beach Resort Montenegro by Karisma

Međunarodno poznata grupacija hotela Karisma Hotels & Resorts u okviru brenda Azul Beach Resort Montenegro by Karisma, ultra all-Inclusive kompleksa hotela nove generacije u Crnoj Gori, smješten na jedinstvenoj Velikoj plaži u Ulcinju, na južnoj obali Crne Gore, najdužoj pješčanoj plaži na Jadranu, oglašava poziciju:

Pozicija: Barmen (m/ž)

OPIS POSLOVA:
  • Nošenje čiste, kompletne uniforme prema Azul Beach resort Montenegro standardima;
  • Učestvovanje u dnevnim koordinacijama;
  • Poznaje sve procedure rada u barovima i svakodnevno ih uspješno sprovodi;
  • Priprema i služi pića gostima;
  • Priprema osnovne mješavine za pića i koktele;
  • Priprema standardne ukrase za pića od voća, povrća i začinskog bilja;
  • Piše narudžbe robe, stavlja ih na uvid menadžeru barova prije proslijeđivanja menadžeru sektora hrane i pića;
  • Kontroliše kvantitet i kvalitet artikala po prijemu robe, kao i rok upotrebe dobijenih artikala;
  • Brine o ličnoj higijeni i izgledu;
  • Brine o čistoći radnog prostora;
  • Gosta koji je mlađi od 18 godina ne uslužuje alkoholnim pićem;
  • Vodi računa da je muzika uvijek uključena prema standardima jačine zvuka;
  • Materijalno i finansijski odgovara za zalihe pića, iznos depozita i dnevnih pazara;
  • Skladišti, izdaje tj. prodaje pića po metodi - prva isporuka se prva prodaje (FIFO);
  • Kontroliše set up-a bara, održavanje čistoće bara i radnih površina;
  • Dobro poznaje tehniku pripreme koktela;
  • Odgovara za pripremu radnog prostora (mise en place);
  • Poznaje standarde kvaliteta usluga;
  • Razgovara sa gostima i prihvata komentare kako negativne tako i pozitivne;
  • Prijavljuje sve nepravilnosti i kvarove na obrascu za prijavu kvara;
  • Kod zatvaranja bara pazi da ima dovoljno zaliha da bar bude spreman za rad sljedećeg dana;
  • Oprema bar dovoljnim brojem i svim potrebnim artikalima;
  • Pere stakleno posuđe;
  • Brine o besprekornoj čistoći radnog područja i vrhunsko higijensko stanje u skladu sa standardima objekta;
  • Održava i čisti uređaje za pivo, vino i sokove;
  • Obavlja poslove sanitacije i čišćenja: podove, stepenice, rubove podova, zidove, plafone, izloge, police, radni šank, okolno područje i hladnjak;
  • Odlaže prazne boce i otpad na ispravan način prije nego što završi smjenu;
  • Vrši popis inventara kod predaje smjene i obračun poslovanja bara;
  • Obavljanje drugih poslova i radnih zadataka iz svoje nadležnosti, za kojima se ukaže potreba, po prethodnom nalogu menadžera barova.
USLOVI:
  • Srednje stručno obrazovanje;
  • Prethodno iskustvo;
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika.
BENEFITI:
  • Rad u multinacinalnoj kompaniji
  • Smještaj
  • Hrana
  • Prevoz
Ukoliko želite da budete dio našeg uspješnog tima prijavu sa radnom
biografijom možete poslati na e-mail
adresu: posao@karismaadriatic.com ili pozivom na brojeve:
+382 69 376 191 i +382 69 364 508