Oglasi za posao

Konobar u baru (m/ž)

Ulcinj, Crna Gora 25. april 2024.

Azul Beach Resort Montenegro by Karisma

Međunarodno poznata grupacija hotela Karisma Hotels & Resorts u okviru brenda Azul Beach Resort Montenegro by Karisma, ultra all-Inclusive kompleksa hotela nove generacije u Crnoj Gori, smješten na jedinstvenoj Velikoj plaži u Ulcinju, na južnoj obali Crne Gore, najdužoj pješčanoj plaži na Jadranu, oglašava poziciju:

Pozicija: Konobar u baru (m/ž)

OPIS POSLOVA:
  • Nošenje čiste, kompletne uniforme prema Azul Beach Resort Montenegro standardima;
  • Učestvovanje u dnevnim koordinacijama;
  • Daje instrukcije i nadgleda rad pomoćnih konobara;
  • Poznaje sve procedure rada u barovima i svakodnevno ih uspješno provodi;
  • Prima narudžbe od gostiju i služi pića gostima;
  • Priprema, održava i čisti opremu bara, stolove za goste i stolove s hranom i pićima;
  • Spreman na fleksibilnost po pitanju radnog vremena;
  • Spreman na rad u drugim odjeljenjima sektora hrane i pića ili hotela prema potrebi posla gdje pruža svoj maksimum, a u skladu sa operativnim procedurama rada u tom odjeljenju;
  • Poznaje hotel, sadržaje hotela;
  • Poznaje i izvršava sve dužnosti koje su predviđene procedurama otvaranja i zatvaranja prodajnih mesta;
  • Ponaša se u skladu sa kodeksom ponašanja u hotelu i opštim procedurama za konobare;
  • Dobro poznaje i razumije sve artikle koji su na kartama hrane i piće, vinskim kartama;
  • Vodi računa da je radno okruženje čisto i higijenski ispravno;
  • Obavezno izdaje gostu račun za svaku pruženu ugostiteljsku uslugu;
  • Odgovara za kvalitet usluge koju pruža, kao i za mise en place servirne jedinice;
  • Vodi računa da su na svim stolovima postavljene karte pića;
  • Gosta koji je mlađi od 18 godina ne uslužuje alkoholnim pićem;
  • Pravovremeno prijavljuje sve nepravilnosti i kvarove svog dijela radnog prostora na obrascu za prijavu kvara;
  • Racionalno koristi energiju, materijal i vrijeme;
  • Ljubazno i pristojno se ponaša prema gostima;
  • Primjenjuje mjere i sredstva zaštite na radu;
  • Konstruktivno komunicira i sarađuje sa saradnicima (konobari, kuhinja, recepcija, domaćinstvo);
  • Učestvuje na sastancima sektora i daje prijedloge za poboljšanja;
  • Vodi računa o hotelskoj imovini i opremi;
  • Učestvuje u popisima opreme i sredstava;
  • Obavljanje drugih poslova i radnih zadataka iz svoje nadležnosti, za kojima se ukaže potreba, po prethodnom nalogu menadžera barova.
USLOVI:
  • Srednje stručno obrazovanje;
  • Prethodno iskustvo;
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika.
BENEFITI:
  • Rad u multinacinalnoj kompaniji
  • Smještaj
  • Hrana
  • Prevoz
Ukoliko želite da budete dio našeg uspješnog tima prijavu sa radnom
biografijom možete poslati na e-mail
adresu: posao@karismaadriatic.com ili pozivom na brojeve:
+382 69 376 191 i +382 69 364 508