Oglasi za posao

Hostesa

Ulcinj, Crna Gora 10. april 2024.

Azul Beach Resort Montenegro by Karisma

Međunarodno poznata grupacija hotela Karisma Hotels & Resorts u okviru brenda Azul Beach Resort Montenegro by Karisma, ultra all-Inclusive kompleksa hotela nove generacije u Crnoj Gori, smješten na jedinstvenoj Velikoj plaži u Ulcinju, na južnoj obali Crne Gore, najdužoj pješčanoj plaži na Jadranu, oglašava poziciju:

Pozicija: HOSTESA

OPIS POSLOVA:
  • Nošenje čiste, kompletne uniforme prema Azul Beach Resort Montengro standardima;
  • Učestvovanje u dnevnim koordinacijama;
  • Ljubazno pozdravlja goste i vodi evidenciju o broju gostiju za vrijeme obroka;
  • Kontroliše da li gosti imaju pravo na obroke i vrši njihovu evidenciju;
  • Obavještava menadžera sektora hrane i pića ukoliko određeni gost nema pravo na obrok da se evidentira i naplati prema predviđenim cijenama;
  • Priprema izvještaj o broju obroka koji se predaju;
  • Kontroliše ulaz gostiju i njihov izgled, upozorava ukoliko gost nije odjeven u skladu sa pravilima odijevanja;
  • Uzimanje rezervacija za druge restorane unutar rizorta, vođenje evidencije rezervacija u restoranima kako bi mogli imati kontrolu da li gost ostvaruje prava konzumacije u restoranima u sklopu all inclusive-a ili uz naknadu;
  • Pomaže u pripremanju restorana za usluživanje i vrši završne radove u restoranu;
  • Brine o ličnoj higijeni i izgledu;
  • Brine o čistoći radnog prostora;
  • Timski rad;
  • Racionalno koristi energiju, materijal i vrijeme;
  • Ljubazno i pristojno se ponaša prema gostima;
  • Primjenjuje mjere i sredstva zaštite na radu;
  • Ispraća goste.
USLOVI:
  • Srednje obrazovanje;
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Dobre organizacijske sposobnosti;
  • Potrebne izvanredne komunikacijske vještine.
BENEFITI:
  • Rad u multinacinalnoj kompaniji
  • Smještaj
  • Hrana
  • Prevoz
Ukoliko želite da budete dio našeg uspješnog tima prijavu sa radnom
biografijom možete poslati na e-mail
adresu: posao@karismaadriatic.com ili pozivom na brojeve:
+382 69 376 191 i +382 69 364 508