Oglasi za posao

Poslastičar

Ulcinj, Crna Gora 25. april 2024.

Azul Beach Resort Montenegro by Karisma

Međunarodno poznata grupacija hotela Karisma Hotels & Resorts u okviru brenda Azul Beach Resort Montenegro by Karisma, ultra all-Inclusive kompleksa hotela nove generacije u Crnoj Gori, smješten na jedinstvenoj Velikoj plaži u Ulcinju, na južnoj obali Crne Gore, najdužoj pješčanoj plaži na Jadranu, oglašava poziciju:

Pozicija: POSLASTIČAR

OPIS POSLOVA:
  • Pridržavanje svih propisanih procedura i standarda u poslovanju hotela;
  • Učestvovanje u dnevnim koordinacijama u svom sektoru;
  • Predlaže nove recepture u poslastičarnici;
  • Priprema i peče poslastice i poslastičarske proizvode;
  • Odgovara za kvalitet i količinu proizvedenih poslastica;
  • Održava urednost poslastičarnice u vrhunskom higijenskom stanju;
  • Skladišti materijal i proizvode;
  • Priprema poslastice za isporuku;
  • Vrši druge poslove i radne zadatke, za kojima se ukaže potreba, po prethodnom nalogu glavnog poslastičara.
USLOVI:
  • Prethodno radno iskustvo;
  • Srednje obrazovanje;
  • Poznavanje engleskog jezika;
BENEFITI:
  • Rad u multinacionalnoj kompaniji
  • Smještaj
  • Hrana
  • Prevoz
Ukoliko želite da budete dio našeg uspješnog tima prijavu sa radnom
biografijom možete poslati na e-mail
adresu: posao@karismaadriatic.com ili pozivom na brojeve:
+382 69 376 191 i +382 69 364 508