Oglasi za posao

Supervizor u Domaćinstvu (m/ž)

Ulcinj, Crna Gora 25. april 2024.

Azul Beach Resort Montenegro by Karisma

Međunarodno poznata grupacija hotela Karisma Hotels & Resorts u okviru brenda Azul Beach Resort Montenegro by Karisma, ultra all-Inclusive kompleksa hotela nove generacije u Crnoj Gori, smješten na jedinstvenoj Velikoj plaži u Ulcinju, na južnoj obali Crne Gore, najdužoj pješčanoj plaži na Jadranu, oglašava poziciju:

Pozicija: SUPERVIZOR DOMAĆINSTVA

OPIS POSLOVA:
  • Nošenje čiste, kompletne uniforme prema Azul Beach resort Montenegror standardima;
  • Učestvovanje u dnevnim koordinacijama;
  • Nadgleda rad sektora domaćinstva, sastavlja radni raspored, vodi evidencije o prisutnosti na poslu radnika;
  • Vrši nadzor nad čistoćom i urednošću soba za goste, javnih područja hotela gdje borave gosti i okoline hotela (hotelskog kompleksa);
  • Nadgleda rutinsko čišćenje i provjerava da li se ono izvršava;
  • Redovno pregleda hotelske sobe, javna područja i okolinu hotela;
  • Posprema, uređuje i čisti hotelske sobe, javne prostore hotela namijenjene gostima i okolinu hotela;
  • Obavlja mjesečne popise sve posteljine, sredstava za čišćenje i operativnih pojedinosti;
  • Provjerava posteljinu namijenjenu sobama;
  • Obavještava sobarice o skupovima, dolascima VIP osoba i drugim zbivanjima za koje je potrebno posebno zalaganje;
  • Sastavlja raspored prema potrebama i u skladu sa predviđenom popunjenošću;
  • Stalno ažurno informiše o raspoloživim sobama, uključujući održavanje i rane/kasne prijave i odjave gostiju, te predmetne informacije prosljeđuje sobaricama; Nadgleda dnevne poslove osoblja domaćinstva;
  • Sprovodi dnevne i povremene inspekcije u sobama i drugim oblastima unutar sektora za domaćinstvo, kako to zahteva hotelijer;
  • Obavještava glavnu domaćicu hotela o trenutnom statusu soba;
  • Pomaže i provjerava da li sobarice održavaju namještaj, uređaje i opremu u sobama u najčišćem mogućem stanju, te osigurava da se popravak i radovi održavanja izvrše čim je to potrebno;
  • Upozorava glavnu domaćicu hotela o svim potrebnim popravkama;
  • Kupuje odobrene, finansijski isplative hemijske potrepštine i druge operativne stavke prema potrebi;
  • Utvrđuje trebovanja za opremu za domaćinstvo i za potrebne zalihe;
  • Vodi dnevne popise i raspodjelu kompletne posteljine, peškira, uniformi, sredstava za čišćenje, snabdijevanje soba za goste i toaletnih prostorija, vešeraja i prateće opreme i uređaja;
  • Nadgleda sve programe redovnog i specijalnog čišćenja;
  • Dnevno vodi evidencije "Izgubljeno i nađeno";
  • Provjerava "in house" ili "stay over" sobe;
  • Ispunjava naloge za održavanje prema potrebi;
  • Provjerava ormare sa posteljinom i kolica u smislu urednosti i dovoljno zaliha;
  • Pomaže glavnoj domaćici hotela u vođenju evidencije uniformi za osoblje;
  • Provjerava, oprema i snabdijeva VIP sobe prema uputstvima;
  • Poznaje sve procese i procedure u sektoru domaćinstva, kako bi mogla da pruži odgovarajući izvor informacija;
  • Upoznata je sa troškovima sektora u cilju kontrolisanja troškova  i zaliha;
  • Nadgleda sve procese rada domaćinstva u saradnji sa glavnom domaćicom hotela;
  • Obavljanje drugih poslova i radnih zadataka iz svoje nadležnosti, za kojima se ukaže potreba, po prethodnom nalogu glavne domaćice hotela.
USLOVI:
  • Rad u kancelariji u kombinaciji sa terenskim radom;
  • Organizacijske sposobnosti, koordinacije i kontrole zadatih poslova;
  • Poželjno poznavanje 1 stranog jezika;
  • Rad na računaru (Microsoft Office).
BENEFITI:
  • Radna dozvola
  • Smještaj
  • Hrana
  • Prevoz
Ukoliko želite da budete dio našeg uspješnog tima prijavu sa radnom
biografijom možete poslati na e-mail
adresu: posao@karismaadriatic.com ili pozivom na brojeve:
+382 69 376 191 i +382 69 364 508