Oglasi za posao

Concierge (m/ž)

Ulcinj, Crna Gora 25. april 2024.

Azul Beach Resort Montenegro by Karisma

Međunarodno poznata grupacija hotela Karisma Hotels & Resorts u okviru brenda Azul Beach Resort Montenegro by Karisma, ultra all-Inclusive kompleksa hotela nove generacije u Crnoj Gori, smješten na jedinstvenoj Velikoj plaži u Ulcinju, na južnoj obali Crne Gore, najdužoj pješčanoj plaži na Jadranu, oglašava poziciju:

Pozicija: CONCIERGE

OPIS POSLOVA:
  • Dočekivanje gostiju;
  • Stupanje u prvi kontakt s gostima;
  • Preuzimanje i prenošenje prtljaga;
  • Davanje informacija u holu;
  • Po potrebi predaja ključeva od soba;
  • Preuzimanje pošte za goste;
  • Pruža gostima detaljnije informacije o ponudi hotela i destinacije;
  • Prodaja izletničkih aranžmana;
  • Pribavljanje ulaznica za pozorišne, sportske i druge organizacije;
  • Pozivanje rent-a-car službe, taxi službe ;
  • Upoznavanje s ponudom o kulturnim događanjima i lokalnim zanimljivostima destinacije;
  • Rezervisanje stolova u restoranima;
  • Briga o dodatnim uslugama gostiju;
  • Opšta  briga o slobodnom vremenu gosta;
  • Izdavanje naloga nosačima prtljaga, poslužiteljima na parkiralištu i garaži - svi ostali poslovi prema uputstvima menadžera recepcije.
USLOVI:
  • Srednje obrazovanje;
  • Rad u kancelariji u kombinaciji s terenskim radom;
  • Strani jezici - aktivno znanje 3 jezika (crnogorski, albanski i engleski jezik).
BENEFITI:
  • Radna dozvola
  • Smještaj
  • Hrana
  • Prevoz
Ukoliko želite da budete dio našeg uspješnog tima prijavu sa radnom
biografijom možete poslati na e-mail
adresu: posao@karismaadriatic.com ili pozivom na brojeve:
+382 69 376 191 i +382 69 364 508