Oglasi za posao

Kućni majstor

Ulcinj, Crna Gora 25. april 2024.

Azul Beach Resort Montenegro by Karisma

Međunarodno poznata grupacija hotela Karisma Hotels & Resorts u okviru brenda Azul Beach Resort Montenegro by Karisma, ultra all-Inclusive kompleksa hotela nove generacije u Crnoj Gori, smješten na jedinstvenoj Velikoj plaži u Ulcinju, na južnoj obali Crne Gore, najdužoj pješčanoj plaži na Jadranu, oglašava poziciju:

Pozicija: KUĆNI MAJSTOR

Opis poslova:
  • Nošenje kompletne uniforme prema Azul Beach Resort Montenegro standardima;
  • Učestvovanje u dnevnim koordinacijama;
  • Očitava mjerne aparate;
  • Utvrđuje uzroke električnih i mehaničkih kvarova ili kvarova opreme i radi na otklanjanju kvarova;
  • Održava sve vrste vodovodnih i električnih instalacija i opreme u objektu i otklanja kvarove;
  • Pregleda opremu i sisteme kako bi utvrdio radno stanje i potrebu za popravkama ili podešavanjima;
  • Održava rad postrojenja i isporučuje toplotnu energiju i toplu vodu u hotelski sistem;
  • Utvrđuje uzroke kvarova na opremi, o istima obavještava šefa održavanja i radi na otklanjanju kvarova;
  • Vrši pregled opreme i sistema kako bi utvrdio radno stanje i potrebu za popravkama ili podešavanjem;
  • Provjerava pumpe i kompresore, čisti kondenzatore i zamjenjuje istrošene ili pokvarene dijelove;
  • Preventivno održava opremu i mašine u skladu sa preporukama i uputstvima proizvođača;
  • Vodi dnevnik izvršenih radova i korištenog materijala koji daje na uvid pretpostavljenom;
  • Sačinjava izvještaje o svakoj potencijalnoj opasnosti o kojoj je tokom rada saznao;
  • Utvrđuje uzroke kvarova na opremi, o istima obavještava menadžera službe održavanja i radi na otklanjanju kvarova;
  • Predlaže i promoviše uštedu energenata na svim nivoima;
  • Obavlja druge poslove i radne zadatake iz svoje nadležnosti, za kojima se ukaže potreba, po prethodnom nalogu menadžera sektora održavanja.
Uslovi:
  • Osnovno obrazovanje ili srednje obrazovanje;
  • Iskustvo rada na sličnim pozicijama.
Dodatni zahtjevi:
  • Organizacijske sposobnosti, poznavanje makar jednog stranog jezika, rad na računaru (Microsoft Office).
BENEFITI:
  • Rad u multinacionalnoj kompaniji
  • Smještaj
  • Hrana
  • Prevoz
Ukoliko želite da budete dio našeg uspješnog tima prijavu sa radnom
biografijom možete poslati na e-mail
adresu: posao@karismaadriatic.com ili pozivom na brojeve:
+382 69 376 191 i +382 69 364 508

Poslovi iz iste kategorije

  Magacioner (m/ž)

  Kasir (m/ž)

  Prodavac (m/ž)