Oglasi za posao

Spasioci (m/ž)

Ulcinj, Crna Gora 25. april 2024.

Azul Beach Resort Montenegro by Karisma

Međunarodno poznata grupacija hotela Karisma Hotels & Resorts u okviru brenda Azul Beach Resort Montenegro by Karisma, ultra all-Inclusive kompleksa hotela nove generacije u Crnoj Gori, smješten na jedinstvenoj Velikoj plaži u Ulcinju, na južnoj obali Crne Gore, najdužoj pješčanoj plaži na Jadranu, oglašava poziciju:

Pozicija: SPASILAC

Opis poslova:
  • Briga o sigurnosti kupača;
  • Preventivno djelovanje u bazenu / plaži - pružanje prve pomoći i spašavanje života  u  bazenu /plaži;
  • Korištenje opreme i sredstava za izvlačenja i spašavanja utopljenika;
  • Postavljanje ležaljki na plaži, podizanje i spuštanje suncobrana, donošenje čistih ručnika i odnošenje prljavih, poravnanje ležaljki i stolova na kraju radnog dana te održavanje čistoće oko prostora bazena / plaže;
  • Briga o sigurnosti na bazena / plaže;
  • Pružanje uljudne i profesionalne usluge u svakom trenutku;
  • Odgovoran je pravovremeno informisati kupače o vremenskim uslovima, kako bi bezbjedno uživali u kupanju.
Uslovi:
  • Srednje stručno obrazovanje;
  • Licenca spasioca na vodi;
  • Iskustvo rada na sličnim pozicijama.
Dodatni zahtjevi:
  • Organizacijske sposobnosti, poznavanje engleskog jezika.
BENEFITI:
  • Rad u multinacionalnoj kompaniji
  • Smještaj
  • Hrana
  • Prevoz
Ukoliko želite da budete dio našeg uspješnog tima prijavu sa radnom
biografijom možete poslati na e-mail
adresu: posao@karismaadriatic.com ili pozivom na brojeve:
 +382 69 376 191 i +382 69 364 508