Oglasi za posao

Higijeničarke

Budva, Crna Gora 10. april 2024.

Iberostar Hotels

Iberostar je jedan od najprestižnih svjetskih hotelskih lanaca specijalizovan za resort hotele, poznat širom svijeta po svom renomeu i kvalitetu, sa 100 hotela od 4 i 5 zvjezdica u 16 zemalja: Brazil, Bugarska, Kosta Rika, Kuba, Kipar, Španija, Grčka, Italija, Jamajka, Maroko, Meksiko, Crna Gora, Portugalija, Dominikanska Republika i Tunis.

Tražimo osobu za radno mjesto – HIGIJENIČARKE

Za naš hotel Iberostar**** u Budvi - Bečići
Za ovo radno mjesto potrebne su nam profesionalne i odgovorne osobe.

Opis posla:
  • Sprema i čisti sobe, kupatila, hodnike i stepenice
  • Obavlja poslove čišćenja i pranja svih javnih prostorija unutar i izvan hotela
  • Održava čistoću javnih sanitarnih uređaja i lavaboa
  • Stara se o racionalnom trošenju materijala za održavanje higijene
  • Obavlja i druge poslove po nalogu Šefa domaćinstva
Uslovi:
  • Bez obzira na radno iskustvo
Nudimo:
  • Poslovnu i dinamičnu atmosferu rada u međunarodnoj kompaniji
  • Atraktivna primanja
  • Priliku za profesionalno usavršavanje kroz kompaniju, te kroz različite treninge

Ako ste zainteresovani: Pošaljite radnu biografiju-CV (PDF ili Word format), skoriju fotografiju i eventualne preporuke, na sledeću e – mail adresu:
bverr1@iberostar.com
Vaša biografija u svakom slučaju treba da sadrži: ime i prezime, datum i mjesto rođenja, trenutnu adresu i broj telefona / mobilnog telefona, obrazovanje, radno iskustvo i jezike kojima se služite.
Prvi krug intervjua će biti obavljen nakon 10.04.2024. godine, a samo kandidati koji uđu u uži krug biće kontaktirani.