Oglasi za posao

Pomoćni Recepcioner (m/ž)

Budva, Crna Gora 10. april 2024.

Iberostar Hotels

Iberostar je jedan od najprestižnih svjetskih hotelskih lanaca specijalizovan za resort hotele, poznat širom svijeta po svom renomeu i kvalitetu, sa 100 hotela od 4 i 5 zvjezdica u 16 zemalja: Brazil, Bugarska, Kosta Rika, Kuba, Kipar, Španija, Grčka, Italija, Jamajka, Maroko, Meksiko, Crna Gora, Portugalija, Dominikanska Republika i Tunis.

Tražimo osobu za radno mjesto – Pomoćni Recepcioner

Za naš hotel Bellevue Iberostar**** u Budvi.
Za ovo radno mjesto potrebne su nam je profesionalne i odgovorne osobe sa izraženim komunikacijskim
vještinama.
Opis posla:
  • Vrši prijem i odjavu gostiju
  • Vodi evidencija u vezi sa prijemom i odlaskom gostiju
  • Daje gostima sve potrebne informacije i usluge koje se mogu pružiti na recepciji
  • Prima reklamacije gostiju i stara se za njihovo otklanjanje
  • Obavlja i druge poslove u odjeljenju recepcije po nalogu Šefa recepcije.
Uslovi:
  • IV stepen stručne spreme
  • Bez obzira na radno iskustva
  • Znanje engleskog jezika i po mogućnosti francuskog,njemačkog ili ruskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru
Od svih kandidata očekujemo:
  • Motivisanost, fleksibilnost i spremnost za timski rad
  • Spremnost na usvajanje znanja i poštovanje korporativnih procedura i pravila Iberostar brenda
Nudimo:
  • Poslovnu i dinamičnu atmosferu rada u međunarodnoj kompaniji
  • Obezbijeđen smještaj, ishranu i korporativne uniforme
  • Zaposlenje u zavisnosti od pozicije i pokazanih radnih kompetencija (sezonski ili rad tokom cijele godine)
  • Plaćene troškove radne dozvole za nerezidente
  • Priliku za profesionalno usavršavanje kroz različite treninge i seminare (u Crnoj Gori i inostranstvu)

Molimo sve zainteresovane kandidate da pošalju svoju biografiju/CV (uključujući skoriju fotografiju i po mogućnosti preporuke) na e-mail adresu:
bverr1@iberostar.com
Obavezno je da Vaša biografija sadrži: ime i prezime, datum i mjesto rođenja, trenutnu adresu i kontakt telefone, obrazovanje, radno iskustvo i nivoe jezika kojima se služite.
Prvi krug intervjua će biti obavljen nakon 10.04.2024. godine, a samo kandidati koji uđu u uži krug biće kontaktirani.