Oglasi za posao

Konobar (m/ž)

Podgorica, Crna Gora 23. april 2024.

Kafe bar “Što činiš” brdo Gorica - Podgorica

CAFFE BAR ŠTO ČINIŠ GORICA – PODGORICA
RASPISUJE OGLAS ZA

KONOBARA
na duži period

Opis posla:
  • Brine o urednosti reona;
  • Pokazuje ljubaznost prema svakom gostu;
  • Pokazuje gostoprimivost;
  • Postavlja baštu u pripremi posla;
  • Kontroiše čistoću svakog menija, svakog flajera;
  • U potpunosti je odgovran isključivo nadređenom;
  • Poslužuje piće;
  • Postavlja stolove i njihovo pospremanje nakon upotrebe;
  • Dočekuje goste, pratnji do stola, pridržava stolice pri sjedenju, pomoć pri odlaganju garderobe, savjetovanje pri odabiru pića;
  • Brine o rasvjeti (vrijeme paljenja rasvjete);
  • Postupi po svakom naređenju šefa kafeterije;
  • Zaduži depozit za svaki radni dan;
  • Obavijesti nadređenog o svakoj promjeni porudžbine;
  • Podnosi izvještaj na kolegijumima zaposlenih;
  • Predlaže nove artikle;
  • Vrši prijem robe po zaduženju šefa kafeterije;
  • Prima porudžbinu i vrši naplatu računa;
  • Obavještava goste o specijalnim ponudama dana i promjenama u meniju, ako je došlo do istih;
  • Popunjava smjenu ukoliko neko od osoblja nedostaje ili po potrebi;
  • Blagovremeno odgovara na poziv gosta bez dodatnih zahtjeva;
  • Otvara i sipa vino po propisima za stolom gosta;
  • Brine se za svoj uredan izgled i nastup tokom rada;
  • Upoznat je sa proizvodima i uslugama koje objekat nudi i iste zna i može prezentovati gostu;
  • Pomaže magacioneru sa dopunom zaliha i održava zalihe u šanku;
  • Postuje radno vrijeme i dolazi minimum 30 minuta prije početka smjene;
  • Blagovremeno obavjestava nadležnog, minimum 24h ranije, o bilo kojoj promjeni radnog vremena ili odsustvu sa svoje radne pozicije;
  • Priprema završni izvještaj i dostavlja dnevni pazar menadžeru kafeterije, na kraju svakog radnog dana;
  • Zatvara svoju smjenu na POS terminalu;
  • Održava međuljudske i kolegijalne odnose sa svim kolegama;
  • Vodi računa o timskom duhu;
  • Zastupa interese firme i predstavlja je u najboljem svijetlu;
  • Strogo vodi računa o eventualnim rezervacijama za evente;
  • Vodi računa o sopstvenoj higijeni i higijeni materijala sa kojim radi;
  • Radi i druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca;
  • Vodi računa o stvarima koje se nalaze u poslovnoj jedinici, otklanja nepravilnosti, oštećenja sprečava i obavještava nadređenog;
  • Vodi računa o higijeni kompletnog prostora u poslovnoj jedinici;
  • Vodi računa o kvalitetu i urednosti (čaša, šolja, kašičica).
Uslovi:
  • Neophodno iskustvo na istim poslovima, najmanje 1 godina;
  • IV stepen stručne spreme;
  • Raspoloživost za rad u smjenama, uključujući i vikende;
  • Tačnost i urednost;
  • Odgovornost u obavljanju radnih zadataka;
  • Gostoljubivost i profesionalni odnos;
  • Poznavanje jednog stranog jezika.
Odlična plata.
Svi zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV na sljedeći broj telefona067/316-717

Explorer doo