Oglasi za posao

Šanker (m/ž)

Podgorica, Crna Gora 23. april 2024.

Kafe bar “Što činiš” brdo Gorica - Podgorica

CAFFE BAR ŠTO ČINIŠ GORICA – PODGORICA
RASPISUJE OGLAS ZA SLJEDEĆU POZICIJU:

ŠANKER
na duži vremenski period

Opis posla:
  • Za šankom priprema i poslužuje pića;
  • Materijalno je odgovoran za finansijsko poslovanje šanka;
  • Prima robu po zaduženju šefa kafeterije i svojim potpisom preuzima odgovornost za ispravnost iste;
  • Vodi računa o stanju na fakturi i količini robe koja je stigla;
  • Održava urednost magacina;
  • Pravilno odlaže sirovine, održava i kontroliše kvalitet;
  • Smeće odvozi na kontenjer nakon smjene;
  • Rad na kafeaparatu;
  • Planiranje menija pića u skladu sa godišnjim dobima i u skladu sa zahtjevima klijenata, informisanje i edukacija kadra o istim;
  • Ukrašavanje i serviranje pica;
  • Poznavanje svih pića u kafeteriji i po potrebi dodatno edukovanje sebe i ostalih zaposlenih radi što boljeg kvaliteta usluge;
  • Kontrola slipova i obavezno obavještavanje nadležnog u slučaju bilo kakvih nepravilnosti;
  • Vrši nabavku robe uz kontrolu i pomoć šefa kafeterije;
  • Održava međuljudske i kolegijalne odnose sa svim kolegama;
  • Vodi računa o timskom duhu;
  • Zastupa interese firme i predstavlja je u najboljem svijetlu;
  • Radi i druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca;
  • Vrši popis svake nedelje ili po nalogu šefa kad izda naredbu za isti;
  • Vodi računa da piće bude kvalitetno, svježe, uredno u odgovarajućem obliku;
  • Vodi računa o stvarima koje se nalaze u poslovnoj jedinici, otklanja nepravilnosti, oštećenja sprečava i obavještava nadređenog;
  • Vodi računa o higijeni kompletnog prostora u poslovnoj jedinici;
  • Koordinira sa svojim pomoćnim radnicima i prenosi svoje znanje na njih;
  • Pomaže konobarima ako im je pomoć potrebna.
Uslovi:
  • Neophodno iskustvo na istim poslovima;
  • Raspoloživost za rad u smjenama, uključujući i vikende;
  • Tačnost i urednost;
  • Odgovornost u obavljanju radnih zadataka;
  • Gostoljubivost i profesionalni odnos.
Odlična plata.
Svi zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV na sljedeći broj telefona: 067/316-717.

Explorer doo